Error

Započeo ⓋⒺⓇⒸⒺⓉⒾ ✔ッ, Septembar 16, 2017, 17:27:34 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Izbacuje mi jedan erorr
Linija gde mi izbacuje error :
[pawn]case 1: SPD(playerid, 7801, DIALOG_STYLE_INPUT, "{FFFFFF}Izmena nivoa firme", "{FFFFFF}Upisite novi nivo za ovu firmu:", "Promeni", "Nazad");[/pawn]

Erorr :

[pawn]C:\Documents and Settings\Administrator\Desktop\TEST MOD\gamemodes\Nelson-SG.pwn(40940) : error 001: expected token: "-string end-", but found "-identifier-"[/pawn]

P.S ako ima neki skripter voljan da mi preko FBa pomogne ovako errora kad mi izbaci,i da me nauci po nesto kad mi zatreba(free)
Hvala <3
Poslednja Izmena: Septembar 16, 2017, 17:30:00 POSLE PODNE od Mapper Verceti

Nova tema, novi dan, voli vas Nejtan <3

Citat: â"‹â'ºâ"‡â'¸â'ºâ"‰â'¾ âœ"ッ poslato Septembar 16, 2017, 17:27:34 POSLE PODNE
Izbacuje mi jedan erorr
Linija gde mi izbacuje error :
[pawn]case 1: SPD(playerid, 7801, DIALOG_STYLE_INPUT, "{FFFFFF}Izmena nivoa firme", "{FFFFFF}Upisite novi nivo za ovu firmu:", "Promeni", "Nazad");[/pawn]

Erorr :

[pawn]C:\Documents and Settings\Administrator\Desktop\TEST MOD\gamemodes\Nelson-SG.pwn(40940) : error 001: expected token: "-string end-", but found "-identifier-"[/pawn]

P.S ako ima neki skripter voljan da mi preko FBa pomogne ovako errora kad mi izbaci,i da me nauci po nesto kad mi zatreba(free)
Hvala <3
Reseno (Samo si trebao dodati ovo {}):
[pawn]case 1: {SPD(playerid, 7801, DIALOG_STYLE_INPUT, "{FFFFFF}Izmena nivoa firme", "{FFFFFF}Upisite novi nivo za ovu firmu:", "Promeni", "Nazad");}[/pawn]
Poslednja Izmena: April 13, 2024, 14:03:47 POSLE PODNE od Denmla

Citat: Denmla poslato April 13, 2024, 14:01:49 POSLE PODNE
Reseno (Samo si trebao dodati ovo {}):
[pawn]case 1: {SPD(playerid, 7801, DIALOG_STYLE_INPUT, "{FFFFFF}Izmena nivoa firme", "{FFFFFF}Upisite novi nivo za ovu firmu:", "Promeni", "Nazad");}[/pawn]

Ja sam mislio da se ja drogiram al ti si i mene zajebao

Citat: naithan poslato April 13, 2024, 17:50:51 POSLE PODNE
Ja sam mislio da se ja drogiram al ti si i mene zajebao
Izvini brate moj...  :(