[TS3] Problem sa Mikrafonom

Započeo xsar.p, Septembar 12, 2017, 22:46:02 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

Eh sada, imam problem sa mikrafonom, koristim Tritton slusalice, koje u sebi imaju mikrafon, ja kada mikrafon prikljucim na slusalice, pc mi ne moze pronaci mikrafon, ali ja jos uvek cujem samog sebe, sada mene zanima, kako ja mogu da koristim mikrafon za ts3. Posto ga PC nikako ne moze pronaci. Takodje, mikrafon i slusalice idu zajedno u jedan ulaz.
Oduvek sam se pitao:
"Zbog cega se ljudi toliko brinu jedni za druge?",
"Zasto ljudi daju sve od sebe da usrece neku osobu?"

Najjednostavnije receno brinu se jer vole tu osobu celim svojim srcem,
daju sve od sebe da je usrece zbog toga sto ne zele da je ikada vide tuznom ili rasplakanom.
#xsarnaaparatima..

Nisam još vidio to da mikrofon i slušalice idu jednim kablom (jebiga nisam imao ni nekih prilika,haha)

Na komp moraš imati jack (ulaz) za headphone i mic,jesi probao da uštekaš u mic jack?
CitatElectric Power is everywhere present in unlimited quantities and can drive the world's machinery without the need of coal, oil, gas, or any other of the common fuels!



Citat: LoOdaK poslato Septembar 13, 2017, 19:12:19 POSLE PODNE
Nisam još vidio to da mikrofon i slušalice idu jednim kablom (jebiga nisam imao ni nekih prilika,haha)

Na komp moraš imati jack (ulaz) za headphone i mic,jesi probao da uštekaš u mic jack?
Nemam sta da ustekam u mic ulaz. Zapravo imam, ako izvadim mic sa slusalica, jer to ide kao neki prikljucak.
Kada njega ubacim u komp, sve radi kako treba, ali ja ga ne mogu koristiti jer mi je komp skroz na podu, a mikrafon je kratak.
Oduvek sam se pitao:
"Zbog cega se ljudi toliko brinu jedni za druge?",
"Zasto ljudi daju sve od sebe da usrece neku osobu?"

Najjednostavnije receno brinu se jer vole tu osobu celim svojim srcem,
daju sve od sebe da je usrece zbog toga sto ne zele da je ikada vide tuznom ili rasplakanom.
#xsarnaaparatima..

Citat: SejnurHD poslato Septembar 13, 2017, 19:32:57 POSLE PODNE
Citat: LoOdaK poslato Septembar 13, 2017, 19:12:19 POSLE PODNE
Nisam još vidio to da mikrofon i slušalice idu jednim kablom (jebiga nisam imao ni nekih prilika,haha)

Na komp moraš imati jack (ulaz) za headphone i mic,jesi probao da uštekaš u mic jack?
Nemam sta da ustekam u mic ulaz. Zapravo imam, ako izvadim mic sa slusalica, jer to ide kao neki prikljucak.
Kada njega ubacim u komp, sve radi kako treba, ali ja ga ne mogu koristiti jer mi je komp skroz na podu, a mikrafon je kratak.
Hahah pa nastavi kabal jbg sta da ti kazem
CitatElectric Power is everywhere present in unlimited quantities and can drive the world's machinery without the need of coal, oil, gas, or any other of the common fuels!



Citat: LoOdaK poslato Septembar 13, 2017, 20:50:03 POSLE PODNE
Citat: SejnurHD poslato Septembar 13, 2017, 19:32:57 POSLE PODNE
Citat: LoOdaK poslato Septembar 13, 2017, 19:12:19 POSLE PODNE
Nisam još vidio to da mikrofon i slušalice idu jednim kablom (jebiga nisam imao ni nekih prilika,haha)

Na komp moraš imati jack (ulaz) za headphone i mic,jesi probao da uštekaš u mic jack?
Nemam sta da ustekam u mic ulaz. Zapravo imam, ako izvadim mic sa slusalica, jer to ide kao neki prikljucak.
Kada njega ubacim u komp, sve radi kako treba, ali ja ga ne mogu koristiti jer mi je komp skroz na podu, a mikrafon je kratak.
Hahah pa nastavi kabal jbg sta da ti kazem
Da je kabal produzio bih ga ja odavno, nego izgleda nesto poput neke zice. Bog zna, sve u svemu, ko ih sisa.
Oduvek sam se pitao:
"Zbog cega se ljudi toliko brinu jedni za druge?",
"Zasto ljudi daju sve od sebe da usrece neku osobu?"

Najjednostavnije receno brinu se jer vole tu osobu celim svojim srcem,
daju sve od sebe da je usrece zbog toga sto ne zele da je ikada vide tuznom ili rasplakanom.
#xsarnaaparatima..