Balkan Demons RP

Započeo berroni.pwn, Septembar 09, 2017, 20:37:03 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Citat: .Denzla. poslato Novembar 27, 2017, 19:45:07 POSLE PODNE
Mislim sa se malo Berroni zaje***. ;) Jer jedan je mod na slikama a drugi na download. Ta na slikama je davno kad sam BE onaj od macka jadno editovao , a drugi je Balkan Extazy koji sam zadnji put radio i njega sam dobro sredio. Na 2. imaju nove mape, bugovi popravljeni, radnja samo u LS, poslovi itd. Sto se tice koda on je 150 a onaj owner kod nadji u skriptu. LP. ;D
pa gde jbt ti owner a ne znas owner kod ajde reci bem te

Citat: SrleX poslato Novembar 27, 2017, 19:58:13 POSLE PODNE
Citat: .Denzla. poslato Novembar 27, 2017, 19:45:07 POSLE PODNE
Mislim sa se malo Berroni zaje***. ;) Jer jedan je mod na slikama a drugi na download. Ta na slikama je davno kad sam BE onaj od macka jadno editovao , a drugi je Balkan Extazy koji sam zadnji put radio i njega sam dobro sredio. Na 2. imaju nove mape, bugovi popravljeni, radnja samo u LS, poslovi itd. Sto se tice koda on je 150 a onaj owner kod nadji u skriptu. LP. ;D
pa gde jbt ti owner a ne znas owner kod ajde reci bem te
Ma zaboravio probaj 123321

berroni je bog igrice to morate shvatiti svi redom, i hajmo na black school da psujemo Shakuru mater !

Citat: .Denzla. poslato Novembar 27, 2017, 19:45:07 POSLE PODNE
Mislim sa se malo Berroni zaje***. ;) Jer jedan je mod na slikama a drugi na download. Ta na slikama je davno kad sam BE onaj od macka jadno editovao , a drugi je Balkan Extazy koji sam zadnji put radio i njega sam dobro sredio. Na 2. imaju nove mape, bugovi popravljeni, radnja samo u LS, poslovi itd. Sto se tice koda on je 150 a onaj owner kod nadji u skriptu. LP. ;D


Daj ljudima download link onog sa slika.



MOD PO SLIKAMA JE TOP A KAD UDJES SRANJE ZIVO OD MODA 0/10

Citat: Brownn poslato Decembar 18, 2017, 09:35:35 PRE PODNE
MOD PO SLIKAMA JE TOP A KAD UDJES SRANJE ZIVO OD MODA 0/10
Pogresan sam vam poslo, javi se @Denzla Harambaša i opsuj mu majku, to je kod da ti posalje pravi GM



gde sam ja u credits?

@tema nije lose 6/10

Sto se tice moda sa slika nije nesto zato sto je ovo mod sa kojim sam krenuo raditi pa sam onda promijenio zbog nekih svojih razloga.  :-*

Nzm sta da kazem,modic je vrh.Te male sitne bugove koje imaju mogu lako da se fixaju :D Sve pohvale
Red Rose OGC Developer
SOON...

fala fala, sve zasluge meni a ovom denzli nastavite psovat majku davace vam svasta free