[Launcher] Royal Gaming Launcher

Započeo .бутиган, Septembar 09, 2017, 10:59:31 PRE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

Pozdrav,

Sobzirom da sam zavrsio projekat na kome sam radio dosta dugo odlucio sam da podelim to sa Vama, korisnicima balkan-samp.com foruma. Naime radi se o pokretacu(launcher) za SAMP server Royal Gaming koji se otvara 09.09. Vreme izrade je jako veliko, trenutno ni sam ne znam koliko sam dana ulozio u ovaj projekat.

Neke od osnovih informacija o samom pokretacu.
Glavna svrha ovog programa je da pokrene igru na Royal Gaming SAMP serveru, bez njega se nece moci igrati na serveru. On ne sluzi za spijuniranje korisnika programa, kradju podataka ili neko drugo krivicno delo. Iskljucivo sluzi samo da bi ste pokrenula igra i sprecilo citovanje  na serveru sto je vise moguce. Trenutno launcher prekriva dovoljan broj citeva, ali naravno sobzirom da sam ja covek i nisu mi svi citevi poznati i dalje je moguce da se cituje. Ali to ce se svremenom smanjiti na sto manji procetan, idealno na nulu. Program sam dizajnirao i programirao -ja, glavni developer/programer/skripter kako hocete - Nikola Butigan.

Naravno u slucaju da neko ima neko pitanje, moze da postavi dole u komentar ja cu svakako odgovoriti. I naravno ne zaboravite da nas posetite.

Neke od slika launchera(Naravno za sve  funkcije launchera ipak cete morati da ga skinete kako biste sami videli)


Download link: www.royalsamp.com


“Without requirements or design, programming is the art of adding bugs to an empty text file.” - Louis Srygley


• Sve sam u stanju da pustim da ide
Nisam od onih što svima se svide. •



He he, hvala  svima na lepim recima. ^_^


“Without requirements or design, programming is the art of adding bugs to an empty text file.” - Louis Srygley

Svidja mi se dizajn, zelim ti srecu u daljem projektu.
Oduvek sam se pitao:
"Zbog cega se ljudi toliko brinu jedni za druge?",
"Zasto ljudi daju sve od sebe da usrece neku osobu?"

Najjednostavnije receno brinu se jer vole tu osobu celim svojim srcem,
daju sve od sebe da je usrece zbog toga sto ne zele da je ikada vide tuznom ili rasplakanom.
#xsarnaaparatima..


Svaka cast odlicno je naj skripter i programer nema sta :D 



Citat: Bengele poslato Septembar 09, 2017, 15:22:46 POSLE PODNE
kada sam stavi oda se skida izadje mi virus

Sada su mi prijavili da izlazi obavestenje da pojedini antivirusi govore da je virus. Cim resim na skripti sto imam popravicu i to. Uglavnom nije virus, niti ima nesto sto bi naskodilo vama. Trenutno je server offline i ne moze da se poveze sa serverom i samim tim launcher ne radi. Cim se server ukljuci radice sve kako treba. Ako izbacuje antivirus nesto samo ga dodaj u izuzetke. Moj meni nistane govori da je problem.


“Without requirements or design, programming is the art of adding bugs to an empty text file.” - Louis Srygley

Citat: Wiruspwns poslato Septembar 09, 2017, 15:26:53 POSLE PODNE
Citat: Bengele poslato Septembar 09, 2017, 15:22:46 POSLE PODNE
kada sam stavi oda se skida izadje mi virus

Sada su mi prijavili da izlazi obavestenje da pojedini antivirusi govore da je virus. Cim resim na skripti sto imam popravicu i to. Uglavnom nije virus, niti ima nesto sto bi naskodilo vama. Trenutno je server offline i ne moze da se poveze sa serverom i samim tim launcher ne radi. Cim se server ukljuci radice sve kako treba. Ako izbacuje antivirus nesto samo ga dodaj u izuzetke. Moj meni nistane govori da je problem.
oke

 ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D Sve pohvale, lep dizajn, jednostavno, ko da je za mene radjeno  ;D ;D ;D ;D ;D ;D