[PITANJE] Samp Server Side AC

Započeo Unkovic, Septembar 01, 2017, 10:08:05 PRE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 4 gostiju pregledaju ovu temu.

Jel iko koristio ovo? http://samp-ac.com
Ako jee, kakvi su utisci i radi ki to uopste :D ?

Prebaci ako sam ofulao forum.
Unkovic.
- Ex. BlackStorm Founder, Owner & Developer
- Ex. Underground Developer.

pa korisno je ako detektuje aim bot, wh i neke jace cheatove, al to mora skinut igrac koliko kontam, morao bi napraviti nesto poput launchera da provjerava da li na kompjuteru ima taj anticheat ako ga nema kickuje.

Citat: anDro_ poslato Septembar 01, 2017, 10:36:34 PRE PODNE
pa korisno je ako detektuje aim bot, wh i neke jace cheatove, al to mora skinut igrac koliko kontam, morao bi napraviti nesto poput launchera da provjerava da li na kompjuteru ima taj anticheat ako ga nema kickuje.

Vidiš da ima provera funkcija IsPlayerUsingSampAC, i sa tim možeš da bez lauchera napraviš super sistem, npr ako je igrač banovan da može ig samo putem tog sampac klijenta

"I choose to have faith, because without that, I have nothing."


Vidim da ima i Client i Srw AC. Pa mezato zanima
Unkovic.
- Ex. BlackStorm Founder, Owner & Developer
- Ex. Underground Developer.

Citat: Unkovic2405 poslato Septembar 01, 2017, 10:59:28 PRE PODNE
Vidim da ima i Client i Srw AC. Pa mezato zanima

Client je da se povežeš na neki server, bez čita logično, a server ne znam zašto je tu, sad ću da proverim :P

Edit: Tu su stvari potrebne za server, kako bi sve lepo radilo ;)
Poslednja Izmena: Septembar 01, 2017, 11:14:22 PRE PODNE od [CG] ogi corleone

"I choose to have faith, because without that, I have nothing."


Citat: Unkovic2405 poslato Septembar 01, 2017, 10:08:05 PRE PODNE
Jel iko koristio ovo? http://samp-ac.com
Ako jee, kakvi su utisci i radi ki to uopste :D ?

Prebaci ako sam ofulao forum.

Radi,odlično(Što se AntiCheata tiče)!Ali ne preporučujem koristiti na serveru kao obavezu.
Pokušao sam to uraditi na serveru od 100tinjak igrača tada.No previše ih se žalilo na probleme sa instalacijom,pa onda i visok CPU nakon instalacije(što znači da je program vjerovatno radio nešto i u pozadini stalno) ,isl isl.Tako da nikako ne preporučujem.

Citat: Paul Castellano poslato Septembar 01, 2017, 14:46:55 POSLE PODNE
Citat: Unkovic2405 poslato Septembar 01, 2017, 10:08:05 PRE PODNE
Jel iko koristio ovo? http://samp-ac.com
Ako jee, kakvi su utisci i radi ki to uopste :D ?

Prebaci ako sam ofulao forum.

Radi,odlično(Što se AntiCheata tiče)!Ali ne preporučujem koristiti na serveru kao obavezu.
Pokušao sam to uraditi na serveru od 100tinjak igrača tada.No previše ih se žalilo na probleme sa instalacijom,pa onda i visok CPU nakon instalacije(što znači da je program vjerovatno radio nešto i u pozadini stalno) ,isl isl.Tako da nikako ne preporučujem.

Cekaj, Server AC proverava da li igrac ima Client AC ili?
Unkovic.
- Ex. BlackStorm Founder, Owner & Developer
- Ex. Underground Developer.

Citat: Unkovic2405 poslato Septembar 01, 2017, 20:03:58 POSLE PODNE
Citat: Paul Castellano poslato Septembar 01, 2017, 14:46:55 POSLE PODNE
Citat: Unkovic2405 poslato Septembar 01, 2017, 10:08:05 PRE PODNE
Jel iko koristio ovo? http://samp-ac.com
Ako jee, kakvi su utisci i radi ki to uopste :D ?

Prebaci ako sam ofulao forum.

Radi,odlično(Što se AntiCheata tiče)!Ali ne preporučujem koristiti na serveru kao obavezu.
Pokušao sam to uraditi na serveru od 100tinjak igrača tada.No previše ih se žalilo na probleme sa instalacijom,pa onda i visok CPU nakon instalacije(što znači da je program vjerovatno radio nešto i u pozadini stalno) ,isl isl.Tako da nikako ne preporučujem.

Cekaj, Server AC proverava da li igrac ima Client AC ili?

Tako je,ima i ta opcija ;)
Ja sam sebi namjestio na modu da koga ja stavim da mora koristit,da samo njega provjerava ima li client ac,ako nema onda ga kicka,sve je to odlicno radilo.samo je bilo previse problema od strane korisnika(kao sto sam rekao;instalacija,cpu isl)

Ahaaaa, ja sam mislio da to samo radi kao neki include, fs, nesto slicno i da samo proverava ima li neko cheat.
Unkovic.
- Ex. BlackStorm Founder, Owner & Developer
- Ex. Underground Developer.

Citat: anDro_ poslato Septembar 01, 2017, 10:36:34 PRE PODNE
pa korisno je ako detektuje aim bot, wh i neke jace cheatove, al to mora skinut igrac koliko kontam, morao bi napraviti nesto poput launchera da provjerava da li na kompjuteru ima taj anticheat ako ga nema kickuje.

@Unkovic2405  Ne,ne..Skine i provjerava ima li neke nedozvoljene programe(koliko smo mi testirali nisu uspijeli nijedan cit upalit sa tim programom)

@anDro_  samo mala ispravka. "morao bi napraviti nesto poput launchera da provjerava da li na kompjuteru ima taj anticheat ako ga nema kickuje.
" Ta funkcija već ima i radi odlicno :) (sa kojom provjeravas ima li instaliran taj client-ac na kompu :) ..

Pun virusa, ceka se nova verzija pa cu mozda na SA ubacim ali los je dosta

Citat: DeitY poslato Septembar 01, 2017, 22:26:57 POSLE PODNE
Pun virusa, ceka se nova verzija pa cu mozda na SA ubacim ali los je dosta

Ja sam mu prijavio da antivirus blokira pa je ispravio to za win10..

Cek znaci da skontam sve, jer moj teleci mozak ne moz le zapamtiti 2 operacije. Znaci ovaj AC provera da li ima neke sranje programcice te ga kikuje ukoliko ima? Ali taj isti itrac mora imati ovaj Client AC?
Unkovic.
- Ex. BlackStorm Founder, Owner & Developer
- Ex. Underground Developer.

Ne kicka ga..Samo ga Client-AC "blokira" te ga ne pokreće sa GTA..

Citat: Paul Castellano poslato Septembar 04, 2017, 10:31:19 PRE PODNE
Ne kicka ga..Samo ga Client-AC "blokira" te ga ne pokreće sa GTA..
Sto u prevodu znaci, da ako on obrise taj client-ac da ce opet moci uci na server?
Oduvek sam se pitao:
"Zbog cega se ljudi toliko brinu jedni za druge?",
"Zasto ljudi daju sve od sebe da usrece neku osobu?"

Najjednostavnije receno brinu se jer vole tu osobu celim svojim srcem,
daju sve od sebe da je usrece zbog toga sto ne zele da je ikada vide tuznom ili rasplakanom.
#xsarnaaparatima..