* Radnja

Započeo Muma, Avgust 24, 2017, 15:58:50 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Radnja u sva 3 grada tj. cijela mapa San Andreas, ili samo Los Santos?

Zavisi od broja igraca iskreno,mozes ti napraviti u sva 3 grada,ali dzaba npr. ako je malo igraca,nece se nista desavati i ostalim gradovima.Po meni Los Santos pa onda ako bude dovoljno igraca na nekom updatu razbacati po cijeloj mapi

Citat: Stifler ãƒ,, poslato Avgust 24, 2017, 16:01:47 POSLE PODNE
Zavisi od broja igraca iskreno,mozes ti napraviti u sva 3 grada,ali dzaba npr. ako je malo igraca,nece se nista desavati i ostalim gradovima.Po meni Los Santos pa onda ako bude dovoljno igraca na nekom updatu razbacati po cijeloj mapi
Neću otvarati server, već ću skriptu prodati pa me ne zanima da li će biti 1000 ili 10 ali ne znam da li da radim 3 grada ili samo 1...

Citat: Muma poslato Avgust 24, 2017, 17:15:52 POSLE PODNE
Citat: Stifler ãƒ,, poslato Avgust 24, 2017, 16:01:47 POSLE PODNE
Zavisi od broja igraca iskreno,mozes ti napraviti u sva 3 grada,ali dzaba npr. ako je malo igraca,nece se nista desavati i ostalim gradovima.Po meni Los Santos pa onda ako bude dovoljno igraca na nekom updatu razbacati po cijeloj mapi
Neću otvarati server, već ću skriptu prodati pa me ne zanima da li će biti 1000 ili 10 ali ne znam da li da radim 3 grada ili samo 1...


Onda radi 3 grada

Iskoristi citavu mapu, ima svega da se radi.. logicno ako ti nije mrsko.

Zavisi od mapera, ipak ima mnogo da se radi, vise oko mapa. Ako je hoces prodati za dobre pare, mozes  je prodati Rusima, napravis englesku skriptu.
Oduvek sam se pitao:
"Zbog cega se ljudi toliko brinu jedni za druge?",
"Zasto ljudi daju sve od sebe da usrece neku osobu?"

Najjednostavnije receno brinu se jer vole tu osobu celim svojim srcem,
daju sve od sebe da je usrece zbog toga sto ne zele da je ikada vide tuznom ili rasplakanom.
#xsarnaaparatima..

ja radim svoj mod u sva 3 grada + bayside kao 4. tako da ti preporucujem da i ti radis.


bilo je lijepo dok je trajalo.


Citat: Stifler ãƒ,, poslato Avgust 24, 2017, 17:23:25 POSLE PODNE
Citat: Muma poslato Avgust 24, 2017, 17:15:52 POSLE PODNE
Citat: Stifler ãƒ,, poslato Avgust 24, 2017, 16:01:47 POSLE PODNE
Zavisi od broja igraca iskreno,mozes ti napraviti u sva 3 grada,ali dzaba npr. ako je malo igraca,nece se nista desavati i ostalim gradovima.Po meni Los Santos pa onda ako bude dovoljno igraca na nekom updatu razbacati po cijeloj mapi
Neću otvarati server, već ću skriptu prodati pa me ne zanima da li će biti 1000 ili 10 ali ne znam da li da radim 3 grada ili samo 1...


Onda radi 3 grada
Vidjet' ću opet, ne planiram da otvaram već da prodam i cijena bi bila veća jer ipak meni valja izmapat' i uraditi 3 grada tj. srediti sve...

Citat: anDro_ poslato Avgust 24, 2017, 17:55:01 POSLE PODNE
Iskoristi citavu mapu, ima svega da se radi.. logicno ako ti nije mrsko.
Razmislit' ću.

Citat: SejnurHD poslato Avgust 24, 2017, 18:03:07 POSLE PODNE
Zavisi od mapera, ipak ima mnogo da se radi, vise oko mapa. Ako je hoces prodati za dobre pare, mozes  je prodati Rusima, napravis englesku skriptu.
Ma ko će to uvaljivati Rusima, ja bih to mijenjao kad završim za par steamova myb gta 5, csgo i još neki poznatiji jer to nije ni 100e, a napraviti ću kidačinu obećavam, iako bih vjerovatno samo GTA igrao jer ne planiram se više baviti sampom poslije nove godine ali ovaj put definitivno, mnogo se kajem šta sam sve zbog sampa i igrice u zadnjih par godina radio, jbg..

Citat: Bašovski poslato Avgust 24, 2017, 19:16:32 POSLE PODNE
ja radim svoj mod u sva 3 grada + bayside kao 4. tako da ti preporucujem da i ti radis.
Ma vidjeti ću opet, myb ću i raditi, 3 mjeseca naredna radim polako na modu i onda ide na prodaju.

Ako imaš živaca u tri grada,mada LS je po meni sasvim dovoljan :D
Mapper since 2k13.

Odgovor za sve: Prvo ću srediti LS, a ostalo ako budem imao vremena i volje. :D

Hvala na odgovorima, lock. <3