CP limit???

Započeo |W|SoaD123, Avgust 16, 2010, 14:55:16 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Evo jedno pitanje. Dali gamemod ima kakvo ogranicenje koliko CP-ova moze podrzat(isto ko sta ima i za objekte pa moras nabavit streamer)?
Zasto pitam ovo pitanje jer kad radim race uvijek mi se pokaze samo prvi cp ostali se ne pokazuju,imam 3,4 racea koji rade,radim ostale na isti princip oni ne rade...

Mislim da je vreme da polako počneš učiti Google. Rezultat: http://wiki.sa-mp.com/wiki/Limits


Btw, uvek je bolje koristiti streamere.

Race Checkpoints     1
Checkpoints    1

Nekuzim to...

Koji ib bio onda anjbolji streamer za checkpointove,jel moze kao i za objekte sta koristim streamer plugin???
Poslednja Izmena: Avgust 16, 2010, 15:08:48 POSLE PODNE od [WebeR]SoaD123

streamao ti ili ne, ali samp je limitiran zbog samog gta koji moze istodobno prikazat samo jedan cp...

dali je onda uopce potrebno streamat cp-ove,jer kazem moj je problem da imam 3-4 race-a i radio sam jos 2-3, i oni mi ne rade pokaze se samo prvi cp i nista dalje se ne pokazuju a race sam radio na 1oo mogucih nacina...

nastoe

Ja sam napravio sebi jedan CP streamer koji ti svejedno moze prikazati SAMO 1 CP na mapi, ali npr. ja sam napravio sa radiusom kojem si CP najblizi tog ti prikazuje i CP-ove koristim umjesto pickupa ali ne na RP serveru nego na jednom Cops And Robbersu ( takoder sam na SACNR to i vidio pa sam dobio ideju )