Animations Pack by Seif

Započeo SOaD, Avgust 21, 2009, 01:43:40 PRE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

evo jedna FS... to su animacije koje su mnogo dobre i skoro ih ima na svakom RPG serveru...

animacije je radio Seif, a pozeljno je da ih ima svaki RPG server

http://www.sendspace.com/file/4c590e
Poslednja Izmena: Jul 01, 2019, 23:50:04 POSLE PODNE od Mister Naithan

sta treba napravit amx file i ubacit u filsterscripts i u server.cfg dodati nes ?


Svi koji igraju CS-a neka nam se pridruze (:

Citat: Johny poslato Avgust 21, 2009, 02:20:45 PRE PODNE
sta treba napravit amx file i ubacit u filsterscripts i u server.cfg dodati nes ?

da trebas napravit .amx pa onda u server.cdg stavit pod filerscripts AnimPack i upalit server  ;D ;D

Pa mislio sam da nema potrebe da uploadam .amx file zato sto se to lako pravi... samo ides Compile i eto.
i posle .pwn i .amx file ubacis tamo gde ti je home server u FileScrpts i u server.cfg pod Filescripts samo dodas Ime pawn i amx Filea i eto... i kad si na server kucas /animlist i ono ti izbaci koje sve animacije ima

e SOaD dobro si preveo samo ono lista animacija na kraju je zzzzzzzzzzzzzzzzzzzz umjesto _____________ pa to popravi  thumbsup thumbsup

kod mene je normalno -.-'

kad kucam /animlist  izbaci sledece :

__________________________________________
/animacija /animacija /animacija /animacija
/animacija /animacija /animacija /animacija
/animacija /animacija /animacija /animacija
/animacija /animacija /animacija /animacija
_________________________________________

i normalno je _________ a ne zzzzzz :P mozda kod tebe tako nzm, ali uglavnom animacije su u pitanju i vazno je da su dobre i da ce dosta njih da ih koristi na svom serveru

Chrome

i samo ispravak; ne trebas ubacivati .pwn u scriptfiles jer mozes samo i .amx posto je on samo i vazan posto samp-server trazi za .amx extanziju  ;)
naravno i moze se stavit ali nema potrebe ;)

Correlli

Citat: Chrome poslato Avgust 21, 2009, 19:31:25 POSLE PODNE
i samo ispravak; ne trebas ubacivati .pwn u scriptfiles jer mozes samo i .amx posto je on samo i vazan posto samp-server trazi za .amx extanziju  ;)
naravno i moze se stavit ali nema potrebe ;)

.amx nema šta raditi u scriptfiles kao što si ti napisao, nego u filterscripts u ovom slućaju.

Chrome

a jao; pa sta zabunio sam se za foldere; nisam gledo ::)


/fall - /fallback - /injured - /akick - /push - /lowbodypush - /handsup - /bomb - /drunk - /getarrested - /laugh - /sup");
/basket - /headbutt - /medic - /spray - /robman - /taichi - /lookout - /kiss - /cellin - /cellout - /crossarms - /lay");
/deal - /crack - /smoke - /groundsit - /chat - /dance - /fucku - /strip - /hide - /vomit - /eat - /chairsit - /reload");
/koface - /kostomach - /rollfall - /carjacked1 - /carjacked2 - /rcarjack1 - /rcarjack2 - /lcarjack1 - /lcarjack2 - /bat");
/lifejump - /exhaust - /leftslap - /carlock - /hoodfrisked - /lightcig - /tapcig - /box - /lay2 - /chant - finger");
/shouting - /knife - /cop - /elbow - /kneekick - /airkick - /gkick - /gpunch - /fstance - /lowthrow - /highthrow - /aim");
/pee - /lean - /run");


Moze li mi neko reci dali se u scriptfiles ubacuje .amx a u filterscript .pwn?\


I moze li novi link?

i amx i pwn stavljas u filterscripts...

Citat: Sam ãƒ,, poslato Jun 03, 2010, 11:36:11 PRE PODNE
i amx i pwn stavljas u filterscripts...

Lol, ne! Samo .amx je potreban za pokretanje skripte/filterskripte
Aequam memento rebus in arduis servare mentem.