[PS] Neki dizajn

Započeo LoOdaK, Avgust 19, 2017, 02:31:54 PRE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

Pozz evo mene xD

Bilo mi je toliko dosadno da sam ušao u PS i onako nešto radio i evo šta je ispalo :D

CitatElectric Power is everywhere present in unlimited quantities and can drive the world's machinery without the need of coal, oil, gas, or any other of the common fuels!



Veličine popraviti i ovo "dont have account yet" nema svrhu jer je odmah pored register, tu je trebalo stojati forgotten password mozda. Takodje stroke textboxeva previse debeo, nastavi raditi :)
Graphic & Web Designer

Citat: Ognjenð"­ð"®ð"¼ð"²ð"°ð"· poslato Avgust 19, 2017, 18:32:23 POSLE PODNE
Veličine popraviti i ovo "dont have account yet" nema svrhu jer je odmah pored register, tu je trebalo stojati forgotten password mozda. Takodje stroke textboxeva previse debeo, nastavi raditi :)

Citat: Ognjenð"­ð"®ð"¼ð"²ð"°ð"· poslato Avgust 19, 2017, 18:32:23 POSLE PODNE
Veličine popraviti i ovo "dont have account yet" nema svrhu jer je odmah pored register, tu je trebalo stojati forgotten password mozda. Takodje stroke textboxeva previse debeo, nastavi raditi :)
• Sve sam u stanju da pustim da ide
Nisam od onih što svima se svide. •


solida sida iz vida majkemi
Marketing Associate[/url]
Graphic Designer
UI/UX Designer
Instagram

Citat: Ognjenð"­ð"®ð"¼ð"²ð"°ð"· poslato Avgust 19, 2017, 18:32:23 POSLE PODNE
Veličine popraviti i ovo "dont have account yet" nema svrhu jer je odmah pored register, tu je trebalo stojati forgotten password mozda. Takodje stroke textboxeva previse debeo, nastavi raditi :)
Hvala na savjetu na čemu bih trebao poraditi,ovo je ionako bilo dosadno mi pa sam bezze nešto napravio,dont have acc sam stavio pošto mi je bilo nekako prazno a za pass nisam se ni sjetio. Hvala
CitatElectric Power is everywhere present in unlimited quantities and can drive the world's machinery without the need of coal, oil, gas, or any other of the common fuels!