Problem

Započeo .::Deki::., Avgust 16, 2017, 23:15:29 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Kada pokrenem exe fajl da otvorim kucni server ovo mi se pojavi,uradio sam novi windows ts. reinstalirao mzd je do nekih dll. fajlova nezz ko zna nek napise hvala unaprijed

slika: http://imgur.com/a/xgjgm

#A.J.

Pogledaj u server.cfg pod gamemode sta pise i u folderu gdje ti je kucni server u folderu gamemode pogledaj da li je isto tu i u server.cfg i javi ovdje da znam ? :)

Citat: Foux poslato Avgust 16, 2017, 23:17:04 POSLE PODNE
Pogledaj u server.cfg pod gamemode sta pise i u folderu gdje ti je kucni server u folderu gamemode pogledaj da li je isto tu i u server.cfg i javi ovdje da znam ? :)
jest isto je

#A.J.

Citat: Dimmi poslato Avgust 16, 2017, 23:20:17 POSLE PODNE
Citat: Foux poslato Avgust 16, 2017, 23:17:04 POSLE PODNE
Pogledaj u server.cfg pod gamemode sta pise i u folderu gdje ti je kucni server u folderu gamemode pogledaj da li je isto tu i u server.cfg i javi ovdje da znam ? :)
jest isto je

Provjeri u filterscripts da nije šta slučajno dirano ili u pawnu da nema errora ?

Citat: Foux poslato Avgust 16, 2017, 23:22:38 POSLE PODNE
Citat: Dimmi poslato Avgust 16, 2017, 23:20:17 POSLE PODNE
Citat: Foux poslato Avgust 16, 2017, 23:17:04 POSLE PODNE
Pogledaj u server.cfg pod gamemode sta pise i u folderu gdje ti je kucni server u folderu gamemode pogledaj da li je isto tu i u server.cfg i javi ovdje da znam ? :)
jest isto je

Provjeri u filterscripts da nije šta slučajno dirano ili u pawnu da nema errora ?
nema nikakvih erorra na starom windowsu radi sve normala uzmem dl i isti skinem i sad da pokrenem nece

update streamer i ubaci dll fajlove