GTA 5 Ponovno

Započeo []Jan, Avgust 15, 2010, 19:20:19 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Necu nista pisat da na kraju opet kazete da izvor nije nikakav i da nist od tog.
Evo ga izvor da ce GTA 5 biti na toj stranici ujedno mozete i glasovati gdje da bude taj GTA ja sam glasovo za Rim to bi bilo pre cool :P

http://www.gtav.net/index.php
Poslednja Izmena: Avgust 15, 2010, 19:20:37 POSLE PODNE od []Jan
Little Devil will burn you


Glaso za Honolulu, London, San Andreas

Omg kako vi ne kuzite kakv bi bio Los santos da bude,sad je totalno sve novo u njemu,bolje vam je los santos,znam da to vec imate ali sto ce vam to kad novi ls bude totalno drugacijim

Edit:Oprostite,zaboravio da svatko ima pravo na svoje misljenje xD
Poslednja Izmena: Avgust 15, 2010, 19:57:49 POSLE PODNE od Jizzy


ja bi Rim ili London. Rim mi je bas onak cool grad ima puno onih uskih ulica koje su radene od kamenja to bi bilo zanimljivo a london velik grad i dosta dobar grad.
Little Devil will burn you

Citat: Jizzy poslato Avgust 15, 2010, 19:55:59 POSLE PODNE
Omg kako vi ne kuzite kakv bi bio Los santos da bude,sad je totalno sve novo u njemu,bolje vam je los santos,znam da to vec imate ali sto ce vam to kad novi ls bude totalno drugacijim

Edit:Oprostite,zaboravio da svatko ima pravo na svoje misljenje xD

Ja sam glasao za Los Santos, iz razloga da kad sam vidio da je u listi bezveze sam zamiÅ¡ljo nastavak priče iz GTA San  Andreas xD

Ja sam Glasao za Detroit.Mislim da bi tamo najbolje bilo

Glasao sam za Tokyo. GTA Tokyo zamislite to, brzi automobili vrele ulice Tokya ko u Fast and Furious  :D

Boston, Massachusetts
Tokyo, Japan
Seattle, Washington

to je meni najbolje ali nece staviti xD

BEAR BROOKS [49] | LOS BALKAN MAPPING TEAM | LOS BALKAN GAME ADMIN [2] | TUPAC SHAKUR FAN




ma sta vi pričate treba biti na karibima :)



Lamine Diarra

- New Orleans, Louisiana

- Phoenix, Arizona

^^ ne znate bre vi koji su to gradovi ;)

ma kako god glasali bice u LS xD ae nek neko dadne IP od nasih servera al da nisu ovi puo poznati jer ih znam al nek su RP/DM kao sto je los balkan on mi je extra server

ma bude Miami,meni to malo glupo al aj

Citat: []Jan poslato Avgust 15, 2010, 19:20:19 POSLE PODNE
Necu nista pisat da na kraju opet kazete da izvor nije nikakav i da nist od tog.
Evo ga izvor da ce GTA 5 biti na toj stranici ujedno mozete i glasovati gdje da bude taj GTA ja sam glasovo za Rim to bi bilo pre cool :P

http://www.gtav.net/index.php
Glasao sam za San Andreas,razlog je taj sto nevolim gradove pune zgrada bez iceg ostalog...San andreas ima bas svega...NPR meni se GTA IV uopce ne svida,ali ok svako ima svoje misljenje!
Poslednja Izmena: Avgust 16, 2010, 08:20:43 PRE PODNE od â–º|Slick|Crack|â—„
Mysterious roleplay