Free Radio

Započeo BloOm3R!, Avgust 15, 2010, 15:18:27 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 4 gostiju pregledaju ovu temu.

Može li mi ko reci kako da napravim internet free radio
slično ko radio kućan...Da nebude video ko livestream i da se ne uploada pola sata...da izravno pustam sa kompa Hvala



pa znam za ovo al kako se preko toga radi moze objasnjenje...

http://www.listen2myradio.com/ - MENI DOBRA STRANICA [FREE JE AL NARAVNO ZA TO IMA REKLAME]

radi preko winampa  :P ja sam je neko vrijeme koristio i dobra je Å¡to se mene tiče ;)
Ex CroHerze DM HEAD Administrator

napravio sam ja samo kako da ja pustam mjuzu sada http://cromafia.listen2myradio.com/ i ima li ovdje kakav html da ovo premjetim na svoj sajt
Poslednja Izmena: Avgust 15, 2010, 22:49:48 POSLE PODNE od Bloomer

napravi link tamo do radia :D mislim da na tome ne možeÅ¡ !! nisam siguran  ::)
Ex CroHerze DM HEAD Administrator

daj netko meni lijepo nacrtaj  ??? sta treba raditi da napravim neki free radio...da pustam glazbu preko kompa bez velikog uploada i da mogu preselit na svoj web...

Jel imas flat? Ak imas flat ja cu ti sve objasnit, jer trosi ko sumanuto


Onda nemoj ni pokušavat, radije kupi si hosting za radio i preko cpanela puštaj pjesme

Tj. puÅ¡taÅ¡ preko nekog odreÄ'enog programa koji niÅ¡ta netroÅ¡i jer je povezan s hostom, al je jako skupo.. mslm 256 onih za zvuk i 20 sluÅ¡atelja te izadje oko 5 eura

Citat: Vilko | ♦ ♣ ♥ ♠ » poslato Avgust 16, 2010, 19:12:08 POSLE PODNE
Onda nemoj ni pokušavat, radije kupi si hosting za radio i preko cpanela puštaj pjesme

Tj. puÅ¡taÅ¡ preko nekog odreÄ'enog programa koji niÅ¡ta netroÅ¡i jer je povezan s hostom, al je jako skupo.. mslm 256 onih za zvuk i 20 sluÅ¡atelja te izadje oko 5 eura

Bloomer je men nudio 20 â,¬ da mu kazem neki free radio a McBrane ( BSP Hosting ) mu nudi za 30 KN 35 slusatelja
Little Devil will burn you

Johnny

Moze neko da mi napravi free radio posto ja ne znam al vas nekontam znaci necu da placam.... to radi sprdnje ja i moj drug da pustamo

Evo ja sam napravio! Ajde na msn!

evo i ja sam skuzio mozete lock temu.... :'(