[MAP][VOTE] Burg

Započeo BOSNIACUS, Avgust 14, 2010, 20:09:41 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Radio : eldar001
Vrijeme rada : Sat vremena

Poz evo pravim mapu za moj server roleplay i dosao sam do burga uredio sam ga onoliko kolko ja mislim da je dovoljno
nisam htio pretjeravat , mozda i jesam , :D , Znaci napravio sam tako da tamo koji god gradajnin dodje
da bude 100% siguran da ga neko auto nece udariti !

///////// SLIKE /////////





OVo kad brzo predjete preko lezeceg



Ocjena !
Recite sta nevalja , sta valja , sta da ubacim , sta da izbacim !
Poslednja Izmena: Avgust 14, 2010, 20:14:37 POSLE PODNE od eldar001

4,5/10 one ograde nisu potrebne onaj prijelaz preko ceste ne potreban zato sto je kratak ona vrata nisu potrebna na burgu zato sto nema zidova a bome nisu potrebne ni one sjedalice gore hmm skoro sve je nepotrebno osim lezecih policajaca. Ak si tjeo na burgu radit jos jedan burg trebo si napravit zidove stavit enter/exit unutra /jedi /pij itd.... sry al mi se nesvida to je samo moje misljenje
Little Devil will burn you

Citat: []Jan poslato Avgust 14, 2010, 20:18:40 POSLE PODNE
4,5/10 one ograde nisu potrebne onaj prijelaz preko ceste ne potreban zato sto je kratak ona vrata nisu potrebna na burgu zato sto nema zidova a bome nisu potrebne ni one sjedalice gore hmm skoro sve je nepotrebno osim lezecih policajaca. Ak si tjeo na burgu radit jos jedan burg trebo si napravit zidove stavit enter/exit unutra /jedi /pij itd.... sry al mi se nesvida to je samo moje misljenje
Ok , popravicu ponovo cu staviti Hvala.

6,33/10
Nego, koji je objekt za ležeće?

Citat: Vilko | ♦ ♣ ♥ ♠ » poslato Avgust 14, 2010, 22:41:33 POSLE PODNE
6,33/10
Nego, koji je objekt za ležeće?

Imas odma tamo di su ti i ograde...
Mysterious roleplay

Citat: Vilko | ♦ ♣ ♥ ♠ » poslato Avgust 14, 2010, 22:41:33 POSLE PODNE
6,33/10
Nego, koji je objekt za ležeće?
Tamo gdje su one ograde samo ga prevrnes i namjestis ;D