PC Problem

Započeo BloOm3R!, Avgust 14, 2010, 19:47:41 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Imam problem sa kompom ovako evo pa slusajte snimku za pocetak

snimka.wav - 1.17MB

Užasno mi steka komp nemogu ni igrice igrat normalno kod mog bratica ima komp puno slabiji od mog sve diskove pune i nesteka mu nista ja sam svoj defregmantirao svaki disk 20 puta i ocistio disk obrisao sve viruse i opet steka...

Info

AMD Sempron(tm) processor
2600+
1.61 GHz, 512 MB of RAM



Microsoft Windows XP
Professional
Version 2002
Service Pack 2


Možete mi pomoc sta da radim na pocetku dok sam kupio je radio bolje star je oko 6 godina al nezz u cemu je problem 3 puta sam stavljao novi windows al opet ista stvar komp nije previse opterecen imam samo cod2 instaliran diskovi prazni do 30gb...




Hvala



ZicMortal

Jesi li instalirao štogod novoga na komp? Koliko ja znam meni je isto šrekalo UŽASNO kad sam imao dva antivirusa...




I ima jedan poznati izraz za koje ja govorim ljudima kad neznam u čemu je problem.

Tipa - necuje mi se zvuk u igri a podesio sam ga. Na to mu odgovorim - 'To ti je do grafičke' xD



Naći, to ti je do grafičke  ;D

Meni sve dobro radi samo sto steka uzasno ako si slusao onu snimku si cuo...antivirus sam iskljucio nemam nista pokrenutog i opet steka...Pomoc

ZicMortal

Citat: Bloomer poslato Avgust 14, 2010, 19:55:27 POSLE PODNE
Meni sve dobro radi samo sto steka uzasno ako si slusao onu snimku si cuo...antivirus sam iskljucio nemam nista pokrenutog i opet steka...Pomoc

Možd je onaj stari problem... jel imaÅ¡ praÅ¡ine u kompu?  :-\

tu bi mogao bit problem jer sam otvorio prije 5-6 dana komp bio je otvoren neko vrijeme al sam vidio prasine po graficki i po ploci...pomoci dalje XD moze li se tu sta napravit nekim ispuhat ili nesto jer previse steka...

PROBLEM JE grijanje....Kod mene isto steka sve na laptopu,a mal prije sam napravio vlastiti cooler...i sada radi...normalno...ocisti ga ili dodatni cooler...:D



Možes li mi malo pojasniti i sto je to cooler :D objasni...ko tut XD

Gledaj cooler ti je hladenje,,,to ti je onaj ventilator...



E pa imam jedan takav nutra XD...al koji k koristi taj mini lol ventilator sta da sad radim sa njim...daj pomoc oko toga da nesteka

gle svi PC-evi,laptopi imaju unutra,al ako ti vrtis igrice,ponekad nije dovoljan jedan,,,...:D
Poslednja Izmena: Avgust 14, 2010, 21:44:11 POSLE PODNE od Sponzo



Pa jel mi mos ti pomoc sta da radim da nesteka moj bratic ima puno slabiji komp pa mu radi normalno...i cod2 mu ne steka kao meni XD...

pa reko sam ti provjeri prasinu na cooleru,ako ni to ne pomaze stavi dodatni cooler ili promjeni ovaj...skini program core temp i izmjeri temperaturu



Evo jesam to probao evo ti slike kako mi ispada...XD




Reci mi jel dobro ovo...ako nije reci sta da radim

ovo ti je super...moj je od 50-100 xD



Al zzasto onda steka ako si slusao snimku sigurno si cuo kako je grozno jos da vidis preko teamwivera...sta da radim