San Axe RolePlay

Započeo #A.J., Jul 20, 2017, 23:03:36 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 4 gostiju pregledaju ovu temu.

...

*

Dobro je 7/10 mada su mape sa neta al nmz :P

#A.J.

Citat: BeKakSi ãƒ,, poslato Avgust 22, 2017, 10:57:52 PRE PODNE
Dobro je 7/10 mada su mape sa neta al nmz :P
Dobro je, nije moj mod. :D
@tema Hvala. :)

Svidja mi se mapa na wv San Axe ali ostalo nis drugo mod ima dosta bugova samo zbog toga na wv 6/10

Mod odlican samo gdje uzimas alat ovdje mozes reci pliz edit sam mod pa cu mozda da ubacim na svoj server mjenjao sam ime

#A.J.

Citat: Joca200 poslato Avgust 24, 2017, 23:45:19 POSLE PODNE
Mod odlican samo gdje uzimas alat ovdje mozes reci pliz edit sam mod pa cu mozda da ubacim na svoj server mjenjao sam ime

Ne znam gdje se uzima alat, nije moj mod.

Citat: Srdjan123 poslato Avgust 23, 2017, 08:39:19 PRE PODNE
Svidja mi se mapa na wv San Axe ali ostalo nis drugo mod ima dosta bugova samo zbog toga na wv 6/10

Hvala, nije moj mod i piše se VW (VINEWOOD). ;)

Mod je Extra samo sto pada na gamepanelu cim kucas  podesavanja server ime i tako to :) 8/10
"ÄŒemu vrijeme tome vakat"



Dali se mod moze editovat. Mislim ime u tdovima da se skroz izedituje

#A.J.

Citat: Inas Karahmet poslato Septembar 01, 2017, 12:02:26 POSLE PODNE
Dali se mod moze editovat. Mislim ime u tdovima da se skroz izedituje
Ako znaš, može. ;)


Ako ima nekih bugova, ako vam nije problem da mi napiÅ¡ete jer hoću sredit mod pa objavit vjerovatno, da bih imali bez bugova.  8)
• Sve sam u stanju da pustim da ide
Nisam od onih što svima se svide. •

#A.J.

Citat: Eldin Pawno poslato Septembar 01, 2017, 15:22:14 POSLE PODNE
Ako ima nekih bugova, ako vam nije problem da mi napiÅ¡ete jer hoću sredit mod pa objavit vjerovatno, da bih imali bez bugova.  8)
Ma nije ovo moj mod, ima garant' i na pravoj SA ima bugova, ali dok napraviš oduzet' će ti puno vremena, bolje ovako chill i samo taj rad. :D

Citat: Foux poslato Septembar 01, 2017, 23:07:29 POSLE PODNE
Citat: Eldin Pawno poslato Septembar 01, 2017, 15:22:14 POSLE PODNE
Ako ima nekih bugova, ako vam nije problem da mi napiÅ¡ete jer hoću sredit mod pa objavit vjerovatno, da bih imali bez bugova.  8)
Ma nije ovo moj mod, ima garant' i na pravoj SA ima bugova, ali dok napraviš oduzet' će ti puno vremena, bolje ovako chill i samo taj rad. :D
Tražim neki mod za edit, kao onaj što sam editovao, da se zabavim, dok škola ne počne. :D
• Sve sam u stanju da pustim da ide
Nisam od onih što svima se svide. •