Dizanje sistema

Započeo LoOdaK, Jul 15, 2017, 10:15:02 PRE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Juce ja skino win 7,reko opa opa,napravim bootabilan preko windows 7 dvd download tool,tako nesto,sve super radi.


Udjem u bios nigdje usba,bios ne ocitava usb,aj reko imam ja drugi,stavim ja drugi,da napravim bootabilan,kad ono ne moze neki error,uradim boot preko poweriso,udjem u bios,ima usb,krene instalacija,ali je spoooooro,nikad tako sporo nije bilo.Dodjem tamo do expanding files i tu izbaci error(ja vec htio dignut ruku na sebe,poludio skroz),probam preko rufusa boot,sve lijepo zavrsi,al je opet spora instalacija,i opet error.


Nemam cd od win 7,samo od xp,ubacim cd i sa cd lagano sve ide i install win,ali meni treba 7 hitno,sta da radim??
CitatElectric Power is everywhere present in unlimited quantities and can drive the world's machinery without the need of coal, oil, gas, or any other of the common fuels!



Moja preporuka ti je da prvo dignes XP preko cd-a a zatim, skines win 7 i napravis ga bootabilnim preko power iso, ili daemon tools lite, posto svi znamo, da xp ne uzima puno prostora, mozes njega staviti, pa onda preko xp-a skidas win 7, ne trebas na xpu nista instalirati, mozes ga skinuti sa onim obicnim IE (internet explorer)
Oduvek sam se pitao:
"Zbog cega se ljudi toliko brinu jedni za druge?",
"Zasto ljudi daju sve od sebe da usrece neku osobu?"

Najjednostavnije receno brinu se jer vole tu osobu celim svojim srcem,
daju sve od sebe da je usrece zbog toga sto ne zele da je ikada vide tuznom ili rasplakanom.
#xsarnaaparatima..

Citat: SejnurHD poslato Jul 15, 2017, 14:39:27 POSLE PODNE
Moja preporuka ti je da prvo dignes XP preko cd-a a zatim, skines win 7 i napravis ga bootabilnim preko power iso, ili daemon tools lite, posto svi znamo, da xp ne uzima puno prostora, mozes njega staviti, pa onda preko xp-a skidas win 7, ne trebas na xpu nista instalirati, mozes ga skinuti sa onim obicnim IE (internet explorer)
Pa brate to sam sve uradio,ali ne znam do cega je bio problem,evo me na win 7.

Procitao sam na net da je do RAM memorije,vadio,vraco,nista,i odjednom nema errora i gotovo.

LOCK
CitatElectric Power is everywhere present in unlimited quantities and can drive the world's machinery without the need of coal, oil, gas, or any other of the common fuels!