Posao Haker (Laptop & Van interior)

Započeo Slade, Jun 26, 2017, 15:09:27 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.


O poslu:

Predstavljam vam posao Hakera. Trenutni cilj hakera jeste obaranje signalnih tornjeva, koji sluze za uspostavu signala i slicno. Ukoliko je signalni toranj oboren, u tom podrucju se nece moci komunicirati mobitelima, kucnim telefonima, te policija kao i vatrogasci nece imati dovoljno jak signal za obavjesti. Kada haker obori toranj, Serviser (uskoro prezentacija istog) dobija dužnost da isti popravi, što mu je i posao. Haker će imati VPN (koji traje 1PD (poslije se mora ponovno kupiti), te ako ga ne koristi dobije WL pri obaranju, tacnije policija moze locirati kombi u kojem se nalazi). Kada hakujete, prvi prvom dialogu vam se tajmer stavi na 30 sekundi, a kada ukucate tocan kod, pored toga sto dobijete novi, dobijete i 10 sekundi bonusa. Ukoliko istekne vrijeme hakovanja, dobijate wanted level i necete uspjeti oboriti toranj.

Neke od slika:



Komande posla:

/entervan - Ulazak u kombi (morate biti kod vrata vozila)
/exitvan - Izlazak iz kombija
/laptop- Pristup laptopu u kombiju, koji vam omogucuje hakovanje tornja.
/buyvpn - Kupovina VPN sredstva (Hakeru 10$, ostalima 30$)
Poslednja Izmena: Jun 26, 2017, 16:59:40 POSLE PODNE od Amain


Imali smo ovakav plan za Ultra Balkan,samo sto je trebalo biti programer i jos vise funkcija nego ovde.


Super
CitatElectric Power is everywhere present in unlimited quantities and can drive the world's machinery without the need of coal, oil, gas, or any other of the common fuels!




Hvala braćo.

Citat: LoOdaK poslato Jun 26, 2017, 15:27:07 POSLE PODNE
Imali smo ovakav plan za Ultra Balkan,samo sto je trebalo biti programer i jos vise funkcija nego ovde.

Pa napravi :D zabavi se i slicno, ako zapnes javi, imam i ja jos dosta ideja za ovaj posao, ali lako je dodati update, bitna je osnova





Najjaci skripter u ovoj temi  8) Å alim se, extra.

Vec sam vidio isti sistem na jednom serveru, ne mogu se sjetiti kojem..

vuce mi nekako na SA


[pawn]La vita E bella [/pawn]


Hvala svima...

Citat: Klopa poslato Jun 26, 2017, 17:32:54 POSLE PODNE
Vec sam vidio isti sistem na jednom serveru, ne mogu se sjetiti kojem..

Kad se sjetis posalji mi pm slike srwa

Citat: Ghetoven poslato Jun 26, 2017, 17:36:19 POSLE PODNE
vuce mi nekako na SA

Ja na SA nikada nisam redovno igrao, mozda 1 do 2 puta usao na server, poznavajuci njihovog hakera mislim da moras doci na mjesto i cucati odredjeno vrijeme, dok ovdje moras i pisati i slicno, a takodjer ovo za signalne torenjeve je samo pocetak, dosta stvari jos imam na umu za posao, dok odradim naravno sisteme na koje mogu povezati hakera



Citat: Slade poslato Jun 26, 2017, 15:38:08 POSLE PODNE

Citat: LoOdaK poslato Jun 26, 2017, 15:27:07 POSLE PODNE
Imali smo ovakav plan za Ultra Balkan,samo sto je trebalo biti programer i jos vise funkcija nego ovde.

Pa napravi :D zabavi se i slicno, ako zapnes javi, imam i ja jos dosta ideja za ovaj posao, ali lako je dodati update, bitna je osnova
nit ja vise skriptam,ub se raspao,ali nije bukvalno sa tornjevima,i mislili smo to u tdu uraditi a ne dialog
CitatElectric Power is everywhere present in unlimited quantities and can drive the world's machinery without the need of coal, oil, gas, or any other of the common fuels!