[TD] Little Textdraw Pack

Započeo tdst4r, Jun 22, 2017, 13:17:19 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Pozdrav svima, moje ime je Jenkins.

Danas cu Vam predstaviti jedan mali pek sa Textdraw-ovima. Znam da su svi moji TD-ovi skoro isti, ovdje sam uradio jedan dodatak, spojio prethodne TD-ove. Dodatci, zapravo, su 3 Textdrawa pored karte. O čemu je riječ ?

Zapravo ta 3 TD-a predstavljaju, 1: Telefon (malo se ne vidi, jer boja se na slici promijeni, ukoliko budete imali kodove , možete to zamijenitI), za koji bi se trebalo iskriptati, kada Vas neko zove da kliknete miÅ¡em da se javite, 2: Simbol kuće, ne označava kuću, nego VaÅ¡ biznis, gdje biste mogli podizati pare, isto kao i prethodni TD, klikom od miÅ¡a bi koristili ovaj TD, 3: Treći TD predstavlja hranu, koju možete kupiti u marketu ili na mjestu predviÄ'enom za to. Kada Vam health opada, potrebno je kliknuti na "Pizzu", te bi se time VaÅ¡ health napunio. Naravno gornji TD-ovi, ispod novca, znate Å¡ta Već predstavljaju.

Slika: http://imgur.com/a/3nIjS


Ukoliko Vam se da da ocijenjujete, ocijenite od 1-10. Ukoliko neko želi kodove, javite se na PP.
Poslednja Izmena: Jun 26, 2017, 13:59:47 POSLE PODNE od Amain
CAPTAIN FOUX aka TDEGOD

Odlicni textdrawovi, svaka cast.. al' sta je ovo "Norma:"? hahah

Hvala brate,
Norma ti oznacava koliko ti je potrebno/ostalo da primiš respekt, a Plata ti je posebno napravljeno baš za Platu, za novac. ;)
Tako da kada dobijes platu, ne dobiješ respekt, nego samo platu. Tako bi ja na svom serveru uradio. :D
CAPTAIN FOUX aka TDEGOD










Donji lijepi, info i nije nešto, pohvale. :)

Hvala Muma, ma za gornje se nisam ni trudio, samo radi ukrasa stavio. :) Hvala u svakom slučaju  ;)
CAPTAIN FOUX aka TDEGOD