Balkan Underground ispred CH(hhahaha)

Započeo [CM]MreR, Avgust 12, 2010, 09:45:59 PRE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Evo filip mi sad napiso na msn tj (Ryder) Kao BU kad je postojao bio ispred CH-a...evo dokaz

http://ultraphoto.org/images/2mpkk5bj3nt1uqbpbyz.jpg
Poslednja Izmena: Avgust 12, 2010, 10:16:34 PRE PODNE od dinkO14

TO JE MOJE MISLJENJE.....PO IGRACIMA JE CH BOLJI ALI MENI PO NJIHOBOM MODU JE BOLJI to je moje misljenje......MOzda ima neko isto to misljenje sto su igrali na bivsem BU...Ali mrer Nisi svatio nestho se secas sta si mi reko na msn CITIRAM USKORO SLIKA.... Imam mod skoro kao CH,,  xaxaxxaaxaxaxaxax Mrer Ako mi neverujete slika uskoro
UNBAN konacno a back sam se aaa :DLos City StatePlay posetite nas!
FORUM: www.los-samp.info

Potpis u izradi,a do tada ce ovo da stoji jbg :D

pa da znate onaj gm speedtouch stari(kao) to vam je prije Od CH-a bilo :S

Necu se uopce mjesati u ovakve gluposti jer me iskreno boli kurac. Ali Gerrard mici tu sliku iz pozpisa ili ju smanji.


RESPECT 4 EVER: John, GLC,bAndzi, Nikola, Sop, Zoki, Bruno_Venuti, Mele, Luka P,ExtremePower,Wang(neki kineski frajer)

NAJBOLJI CITATI:
Citat: [GF]Alive poslato Jun 24, 2010, 18:20:19 POSLE PODNE
Paizte ljud mozda je KayLoger! ! !
MOJI RADOVI:
[FS]Trofeji



MreR i Filip zaÅ¡to vas dvoje jednostavno ne otvorite tajedno server obo dvoje ste bebaći i svaÄ'ate se :S
Moj Filip ko će poštovat tvoje mišljenje :S
I tvoj MreR CH ima najbolji mod i pogleajte sada novi u izradi :S

Djeco.. Ja neznam Å¡ta bi bez vas na ovom forumu.. BU ISPRED CH?!?! AHAHAHAH

Citat: Gerrard565 poslato Avgust 12, 2010, 10:21:05 PRE PODNE
Zasto?Aj ok ev micem

ZAKAJ!??!??!??!??!? ZATO JER SI POSLIKAO CIJELI DESKTOP I STAVIO U POTPIS!!! Eto zasto...


RESPECT 4 EVER: John, GLC,bAndzi, Nikola, Sop, Zoki, Bruno_Venuti, Mele, Luka P,ExtremePower,Wang(neki kineski frajer)

NAJBOLJI CITATI:
Citat: [GF]Alive poslato Jun 24, 2010, 18:20:19 POSLE PODNE
Paizte ljud mozda je KayLoger! ! !
MOJI RADOVI:
[FS]Trofeji

Citat: Ryder poslato Avgust 12, 2010, 10:01:33 PRE PODNE
TO JE MOJE MISLJENJE.....PO IGRACIMA JE CH BOLJI ALI MENI PO NJIHOBOM MODU JE BOLJI to je moje misljenje......MOzda ima neko isto to misljenje sto su igrali na bivsem BU...Ali mrer Nisi svatio nestho se secas sta si mi reko na msn CITIRAM USKORO SLIKA.... Imam mod skoro kao CH,,  xaxaxxaaxaxaxaxax Mrer Ako mi neverujete slika uskoro


CitatALI MENI PO NJIHOBOM MODU JE BOLJI


HA - HA - HA

Vidi se da nemaš pojma o životu -.-

CitatImam mod skoro kao CH,