DJURO JAVI MI SE AKO VIDIS OVU TEMU HITNO!!!!!

Započeo [EM]DiNorscio^^, Avgust 11, 2010, 21:46:46 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 9 gostiju pregledaju ovu temu.

Djuro daj mi tvoj fb ili skype ako imas......ili ako neko znas djurov nick na fejsu ili skype neka mi da MOLIM VAS HITNO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Ako neko treba pomoc oko mappanja i skriptanja kontakt PP

1. Krivi podforum po 100x
2. Ti si onaj koji oce zokiev GM?


RESPECT 4 EVER: John, GLC,bAndzi, Nikola, Sop, Zoki, Bruno_Venuti, Mele, Luka P,ExtremePower,Wang(neki kineski frajer)

NAJBOLJI CITATI:
Citat: [GF]Alive poslato Jun 24, 2010, 18:20:19 POSLE PODNE
Paizte ljud mozda je KayLoger! ! !
MOJI RADOVI:
[FS]Trofeji

ee brate jeste ali treba mi djurov acc ili skypa ili fejsa MOLIM VAS
Ako neko treba pomoc oko mappanja i skriptanja kontakt PP

A jeli tebi jasno da ga neces dobiti?


RESPECT 4 EVER: John, GLC,bAndzi, Nikola, Sop, Zoki, Bruno_Venuti, Mele, Luka P,ExtremePower,Wang(neki kineski frajer)

NAJBOLJI CITATI:
Citat: [GF]Alive poslato Jun 24, 2010, 18:20:19 POSLE PODNE
Paizte ljud mozda je KayLoger! ! !
MOJI RADOVI:
[FS]Trofeji

ok brate sory samo probam.....
Ako neko treba pomoc oko mappanja i skriptanja kontakt PP




Hm... Ja? Bio je davno objavljen na jednom forumu.. Al nikak da nabavim onaj bugani CH mod xDDD

Citat: Vilko | ♦ ♣ ♥ ♠ » poslato Avgust 11, 2010, 22:22:13 POSLE PODNE
Hm... Ja? Bio je davno objavljen na jednom forumu.. Al nikak da nabavim onaj bugani CH mod xDDD
PA satvi od SA mod da ga svi imaju :S
Oćeš ?

jedini pwn file od starog ls samparena roleplay moda ima jos jedan osoba osim mene... dm samparena mod sam objavio na ovom forumu... i to je to inace...

a sta ti mene trebas?

skype ne koristim, msn odavno takodjer ne koristim, na face ne prihvacam ljude sa sampa....

Jedan dečko je nudio 5000kn za CH GM i nije dobio.... mislim da ti to sve govori

''Neke stvari se ne mogu kupiti novcem'', ako ti se sviÄ'a, dodaj IP CH i igraj

Neke stvari jednostavno se ne mogu kupiti novcem, za sve ostalo - tu je mastercard  xD

Dobro ti kaže čoek. SviÄ'a ti se GM ? Dodaj IP i igraj  ;-)  Yoo Jedva čekam global na CH  xD
Povratak na balkan-samp  :)  15.01.2013. 
..   


Respect : [BP]HeLoX, Correlli, [CH:FR]Djea, LordShigi, LuKsA, BloodMaster, [H]265