Don Correli umro

Započeo []Jan, Avgust 11, 2010, 18:45:10 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Evo sad sam vidio na youtube video sto je bilo u vjestima evo kod nas u PZ je bilo 3 min. sutnje.


Don Correli umro

















@ Correli nadam se da necu pokupit ban :P
Little Devil will burn you

Nemas niÅ¡ta pametnije u životu za radit?  :D
Poslednja Izmena: Avgust 11, 2010, 18:47:47 POSLE PODNE od dinkO14


Correlli

Imaju li djeca šta pametnije za raditi? Ovo mi uopće nije smiješno a posebno zato ne jer je to video u kojem je bilo najvaljeno da je umro Papa Ivan Pavao II.



nastoe

Meni je neugodno i sramotno gledati ovaj video  :-X :-\ :'( :o :( jadno, ajde da si neku foru napravio ko npr. sta je meni Weite > http://balkan-samp.com/forum/index.php?topic=4905.0 < al ovo -.-

haha :D ae ne radi gluposti...btw imas djetinjast glas hah ko i ja xD


nastoe

Citat: Gerrard565 poslato Avgust 11, 2010, 19:03:10 POSLE PODNE
haha :D ae ne radi [cenzura]osti...btw imas djetinjast glas hah ko i ja xD
Pa da nije djete nebi ovo niti napravio tj. nebi mu palo na pamet a kamoli da to napravi sada mu se svi smiju i zale ga :S

Citat: Gerrard565 poslato Avgust 11, 2010, 19:03:10 POSLE PODNE
haha :D ae ne radi [cenzura]osti...btw imas djetinjast glas hah ko i ja xD

Imam ja puno drukciji glas ovo sam tjeo ko da ispadne da lik govori pokuso sam malo dublje govorit i jos sam zacepio nos al nije dobro ispalo

EDIT: I da nije ovo moja ideja neg od Ivana on je reko da nekog zeznem pa mi correli pao na pamet prvo sam mislio sop al nisam.
Poslednja Izmena: Avgust 11, 2010, 19:11:08 POSLE PODNE od []Jan
Little Devil will burn you

nastoe

Citat: []Jan poslato Avgust 11, 2010, 19:08:07 POSLE PODNE
Citat: Gerrard565 poslato Avgust 11, 2010, 19:03:10 POSLE PODNE
haha :D ae ne radi [cenzura]osti...btw imas djetinjast glas hah ko i ja xD

Imam ja puno drukciji glas ovo sam tjeo ko da ispadne da lik govori pokuso sam malo dublje govorit i jos sam zacepio nos al nije dobro ispalo
Nemozes prekriti niti se pokazati starijim nego sto jesi, jer se vidi sa smislom za humor da si cisto djete....

[quote author =[]jan]EDIT: I da nije ovo moja ideja neg od Ivana on je reko da nekog zeznem pa mi correli pao na pamet prvo sam mislio sop al nisam.[/quote]Tko god ovo napravio / dosjetio se ovoga je jadnik koji se treba prekriti usima, ja da sam na vasem mjestu ja se na ovom forumu vise nebi pojavio..

Djete jesam al kazem nemam taki glas...
Little Devil will burn you

kakav glas, ovo je djete sigurno, a slusajte tek govor i kakva ideja, nedaje mu se da se skriva  :-\