Koji gamemode

Započeo Urroxx, Maj 24, 2017, 18:12:09 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Koji gamemode da uzmem da je na foru srbije gaming to jest malo starijih modova ono da je dobar za druzenje zezanciju da nije pretrpan mapama i objectima :D
Respect to: Muma, King2, Harexe, kockicaa, LoOdak, Basovski, Bosnjo, Amain, Kasperzi, Faris, Andro., Edo_Castallano.


Big Respect to: LoOdaK

Citat: Ur®Osâ,,¢ poslato Maj 24, 2017, 18:12:09 POSLE PODNE
Koji gamemode da uzmem da je na foru srbije gaming to jest malo starijih modova ono da je dobar za druzenje zezanciju da nije pretrpan mapama i objectima :D
Fushion Gaming? ili Fusion ne secam se

Citat: nidža poslato Maj 24, 2017, 18:16:00 POSLE PODNE
Citat: Ur®Osâ,,¢ poslato Maj 24, 2017, 18:12:09 POSLE PODNE
Koji gamemode da uzmem da je na foru srbije gaming to jest malo starijih modova ono da je dobar za druzenje zezanciju da nije pretrpan mapama i objectima :D
Fushion Gaming? ili Fusion ne secam se
Znam taj mod nije nesto po meni
Respect to: Muma, King2, Harexe, kockicaa, LoOdak, Basovski, Bosnjo, Amain, Kasperzi, Faris, Andro., Edo_Castallano.


Big Respect to: LoOdaK

Definitivno LARP ili UnderPoint, bolje ti je da pocnes od UP-a.
Oduvek sam se pitao:
"Zbog cega se ljudi toliko brinu jedni za druge?",
"Zasto ljudi daju sve od sebe da usrece neku osobu?"

Najjednostavnije receno brinu se jer vole tu osobu celim svojim srcem,
daju sve od sebe da je usrece zbog toga sto ne zele da je ikada vide tuznom ili rasplakanom.
#xsarnaaparatima..

LARP je koji mod samo sam cuo za skracenicu
Respect to: Muma, King2, Harexe, kockicaa, LoOdak, Basovski, Bosnjo, Amain, Kasperzi, Faris, Andro., Edo_Castallano.


Big Respect to: LoOdaK

LARP iskreno ne znam koji je mod, UP je najbolji za edit kako sam skapiro, ili ako zelis prenatrpan server sa dosta pozicija uzmi SM il tako nes'.