[TUT] Kako ubaciti specijalno ime u samp gamemode.

Započeo Bakir, Maj 17, 2017, 18:13:58 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Pogledajte nadam se da sam vam pomogao, barem vama početnicima :D
Ovo je neÅ¡to jednostavno Å¡to svatko može da uradi ali opet dolaze razna pitanja kao "Želim imati samo Tito u imenu " :D 
https://youtu.be/5aIR31swS0Y 


Može se mnogo bolje i lakše odraditi, odradiš ovako i ubaciš provjeru ako nema akaunt da provjerava ime, ako ima acc onda preskače provjeru i napraviš komandu kojom igraču mijenaš ime po želji. :)

Ma ovo je bas za početnike :D
Jednostavno kopiraj i pogledaj ahahah ..

Glupost zesca. Mani se pravljenja retardiranih tutoriala.


bilo je lijepo dok je trajalo.



Citat: Muma poslato Maj 17, 2017, 19:06:36 POSLE PODNE
Može se mnogo bolje i lakše odraditi, odradiš ovako i ubaciš provjeru ako nema akaunt da provjerava ime, ako ima acc onda preskače provjeru i napraviš komandu kojom igraču mijenaš ime po želji. :)

ako je na register provjeris, ako je na login ne provjeravas ez


Citat: ☢ χÏ...ηdÑ"я_ ☢ poslato Maj 17, 2017, 21:03:40 POSLE PODNE
Citat: Muma poslato Maj 17, 2017, 19:06:36 POSLE PODNE
Može se mnogo bolje i lakše odraditi, odradiš ovako i ubaciš provjeru ako nema akaunt da provjerava ime, ako ima acc onda preskače provjeru i napraviš komandu kojom igraču mijenaš ime po želji. :)

ako je na register provjeris, ako je na login ne provjeravas ez
Pa to. :)

Dobro ce doci pocetnicima skriptanja.
• Website: www.vasic.dev
Web Development & Cyber Security

Ako si pocetnik nemoj odma na UP nego uzmi i i pravi npr. Cops And Robbers skriptu od 0. Nadam se da znate sto sam htjeo reci sa ovim. Po meni cista glupost.

Kao sto su svi rekli, ovo je cista glupost.   ???
Oduvek sam se pitao:
"Zbog cega se ljudi toliko brinu jedni za druge?",
"Zasto ljudi daju sve od sebe da usrece neku osobu?"

Najjednostavnije receno brinu se jer vole tu osobu celim svojim srcem,
daju sve od sebe da je usrece zbog toga sto ne zele da je ikada vide tuznom ili rasplakanom.
#xsarnaaparatima..


Da naravno da je čista glupost vama koji znate ovo i koji ste ovo znali i naučili sami :D
Ali razumite da likovi samo pišu mi na fb "Kako cu stavit specijalno ime ? " i tako ta pitanja i smaraju realno :D evo im tutorijal ...
I da se razumijemo meni je ovo bolji način i mnogo lakši početnicima u skriptanju :D jer realno neće znat ubaciti komandu za mjenjanje ingame :P .. Ali hvala svima sto su ostavili komentar na video :D da znam jel se ovo raji dopada i to :D

Nije lose
{ 'HTML, PHP, CSS, JAVASCRIPT, PAWN, C#' }

while(alive) code;