Mexico Roleplay - Otvoren forum

Započeo nastoe, Avgust 09, 2010, 18:47:52 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

nastoe

Evo samo da obavjestim ovim putem one koje zanima da je forum otvoren a sada ja neznam tocno hoce li ova tema biti stalna ili ne ali nije niti vazno jer se baza nece mjenjati znaci necete se morati ponovo regati ako se mjenja....

Portal: www.Mexico-Roleplay.info
Forum: www.forum.Mexico-Roleplay.info


EDIT: Ajde recite, uopce nam portal nije dobar? Hahahah :P
Poslednja Izmena: Avgust 10, 2010, 02:59:54 PRE PODNE od ExtremePower

Lijep vam je forum vidim weitova tema :D Weite tvoju temu skoro svi koriste morat cu i ja neki forum sa tvojom temom napravit.
Little Devil will burn you

nastoe

Samo ti daj nama nije u interesu imati unikatnu temu nego normalnu temu pod normalno mislim da je citljiva i da je ugodno biti na njoj, i BTW: Tema je dosta editana znaci edit edita malo sam CSS piso :D

Vidim da je editana. Bas vam je dobar forum web jos nije namjesten kliknem forum posalje me na kontakt :S
Little Devil will burn you

nastoe

Citat: []Jan poslato Avgust 09, 2010, 18:58:08 POSLE PODNE
Vidim da je editana. Bas vam je dobar forum web jos nije namjesten kliknem forum posalje me na kontakt :S
Ne posalje te na kontakt XD procitaj bolje, to mozes komentar ostaviti a pise ti link za forum, prava tema portala ce biti pisana od mene ( editana ) CSS & PHP - om

shu sha... eo da pozdravim samo :D... ima da dodzemo do vrhunca

Supp forum vam je
Poslednja Izmena: Avgust 10, 2010, 08:27:13 PRE PODNE od [DE]Max

nastoe

Citat: [DE]Max poslato Avgust 10, 2010, 08:26:51 PRE PODNE
Supp forum vam je
Taj forum je od weita ali puno stvari je PRE-kodirano tako da ono... Portal takoder stvarno se moramo pohvaliti sa portalom a uskoro cemo i s modom :D

oooo portal je super. Svaka cast
Little Devil will burn you

Dobro nije ni los portal, a forum nisam se registrovo, tema je ok.Ali samo za portal, meni je uvjek bolje da neka stranica nema portala, neka odma otvara na forum.Ali vasa zelja, vas izbor :D

Fajn fajn  :D Lijepo, samo tako nastavite, pravog voÄ'u imate ;)


nastoe

Citat: !GF!Lion poslato Avgust 10, 2010, 11:23:08 PRE PODNE
Dobro nije ni los portal, a forum nisam se registrovo, tema je ok.Ali samo za portal, meni je uvjek bolje da neka stranica nema portala, neka odma otvara na forum.Ali vasa zelja, vas izbor :D
To za upadeove itd. a sponzor nam je jedna od najvecih balkanskih mreza balkancaffe.org samo jos sredjujemo neke stvari

Svratit cu na server kad se bude otvaro ja sam cekao smartex bio sam adm 1337 ali sad kad nece smartex da se otvori..................EDIMAX FOR4EVER

I mislio da Weite ima prste u tome.


RESPECT 4 EVER: John, GLC,bAndzi, Nikola, Sop, Zoki, Bruno_Venuti, Mele, Luka P,ExtremePower,Wang(neki kineski frajer)

NAJBOLJI CITATI:
Citat: [GF]Alive poslato Jun 24, 2010, 18:20:19 POSLE PODNE
Paizte ljud mozda je KayLoger! ! !
MOJI RADOVI:
[FS]Trofeji