[HELP]Kako skratiti tutorial na serveru

Započeo BalkanGamerz, Avgust 18, 2009, 19:12:50 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

KAko skratiti tutorial na serveru HELP!
Poslednja Izmena: Avgust 23, 2009, 01:21:47 PRE PODNE od zerocoolos

rizi

ma lol to je lako iznak svakog tut-a ti pisu neke sekunde
if(TutTime[i] >= 1)
{
   TutTime[i] += 1;
   if(TutTime[i] == 3)
   {
       SendClientMessage(i, COLOR_YELLOW, "________________ Tutorial: Pocetak _______________");
       SendClientMessage(i, COLOR_YELLOW2, "Dobrodosli na RolePlay ,zelimo vam ugodan boravak na serveru.");
       SendClientMessage(i, COLOR_YELLOW2, "Ovaj tutorial ce trajati 1 minutu");
       SendClientMessage(i, COLOR_YELLOW2, "Zelimo samo da igrate i budete sto aktivniji jer server smo napravili za vas!");
       SendClientMessage(i, COLOR_YELLOW2, "Upozorenje:OBAVEZNO je procitati pravila servera /rules ili /pravila");
       SendClientMessage(i, COLOR_YELLOW2, "Pomoc:Ako trebate pomoc imamo GameMastere i Admine pisite /novi");
   }
   if(TutTime[i] == 10) // tu samo promjenis brojku
{
SendClientMessage(i, COLOR_YELLOW, "__________ Tutorial: Vrsta servera _______________");
}
if(TutTime[i] == 11) i tu
{
SendClientMessage(i, COLOR_YELLOW2, "Ovo je RPG server sto znaci Role Play ili stvarni zivot.");
SendClientMessage(i, COLOR_YELLOW2, "Ne zanimaju nas igraci koji dodu samo da ubijaju.");
SendClientMessage(i, COLOR_YELLOW2, "Ako zelite doznati vise o RPG pravilima, potrazite ih nanasem forumu.");
SendClientMessage(i, COLOR_YELLOW2, "(Nas forum mozete naci na stranici: http://www.s.tk");
}
if(TutTime[i] == 20)
{

Evo tu di ti pise if TutTime == koliko sekunda
Poslednja Izmena: Avgust 18, 2009, 20:33:08 POSLE PODNE od Zero

ne bi rekao da su to sekunde ... to bi onda prolazio tek tako, a tutorijali su obicno dugi oko 5min i dosadni :S

zerocoolos

ovisi na koliko je postavljen timer SetPlayerUnjail...

saamo da napomenem da znate...

ovo je nas SUPER PRO SKIRPER koji sve zna skirptat nodY ili ti dino_ze....

dino providan si ;)...ako si pro trebo bi ovo znat
Uz malo dobre volje i malo necije pomoci sve se moze naucit ;)...pa tako ima nade da i ja postanem jedan od boljih skriptera ;)


jednostavno izbrisi tutorial i stavi pravila i tutoriale za pocetnike naci ce te na forumu URL: ....

======ஜ۩۞۩ஜ======
â—,,███â–"â–' FucK oFFâ–'â–"███►
======ஜ۩۞۩ஜ======



:D Fala kurcu imamo i nekih pametnih ljudi na forumu :D

Posjetite:
TUTORIALS 4 ALL NA HRVATSKOM









Pa obrisi nesto sto ti netreba, ako na to lociras, ili na duljinu, to ti rekao djuro :D

matejdz

Citat: [LG]Stormer[LG] poslato Avgust 19, 2009, 17:06:42 POSLE PODNE
Pa obrisi nesto sto ti netreba, ako na to lociras, ili na duljinu, to ti rekao djuro :D

Daj prestani vise spamat... Ides mi na zivce u svakoj se temi pravis pametan i svima solis pamet...

Citat: [CH]3m1r .aka. the Boss poslato Avgust 19, 2009, 16:01:12 POSLE PODNE
Ali onda niko nece ici na forum :S  ???

Njihov problem... Ako prekrse pravila, jednostavno ih banas... Ja sam maknuo tutorial (tj. preselio ga na /tutorial) a tamo sam napisao da pravila pogledaju na forumu i da se nečitanje foruma neće tolerirati... Kad zgrijeÅ¡i, zgrmiÅ¡ mu BAN  ;D nema tu "a nisam znao"...