[Istina] Danasnji Samp

Započeo xsar.p, April 23, 2017, 19:16:36 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

Citat: SejnurHD poslato April 24, 2017, 18:52:37 POSLE PODNE
Citat: gruevski poslato April 24, 2017, 18:48:19 POSLE PODNE
Nije propao, već igraš na takvim serverima da ni ne zaslužuješ bolji tretman.
Na takvim serverima igram , sa razlogom, jer mi je trenutan komp sranje, i ako budem usao na neki veci srw, ne bih mogao ni da se pomerim jer bi mi mnogo lagovalo.
Ovo ti je jako los izgovor, ja sam na Skill Areni igrao sa jako losim kompom, procesor mi je bio 1.60 GHz al opet sam igrao jer nisam dozvoljavao sebi da me neki tamo klinac koji je juce poceo igrati SAMP je*e kako on hoce i da mi glumi tu nekog Boga-oca jer on "ima" server koji je naravno dobio od nekog manjeg hostinga u zamenu za 15 reklama dnevno u 15 razlicitih grupa ;) Ako nemas komp, nemoj ni igrati SAMP, imas jos dosta manjih, a dobrih igrica koje se mogu igrati..

Koliko god imao loÅ¡ komp možeÅ¡ da udjeÅ¡ na bilo koji veći  SA:MP server i da igraÅ¡ solidno uzmi igraj na nekom serveru gdje je STAFF normalan i sami igrači i nećeÅ¡ se pokajati vjeruj mi ovo Å¡to klinci/retardi otvaraju zaobidji

Moj ti je savet pocni lepo da igras kao civil bez nepotrebnog DM i ostalih sranja i miran si na bilo kom serveru,ako ne imas puno igrica......
Zgadi mi se kada prolazim biciklom i neko dodje i ubije me bez razloga 8) 8) 8)

Citat: á´...ᴏᴍ á´...ᴀᴠɪsᴏɴ poslato April 24, 2017, 19:38:19 POSLE PODNE
Koliko god imao loÅ¡ komp možeÅ¡ da udjeÅ¡ na bilo koji veći  SA:MP server i da igraÅ¡ solidno uzmi igraj na nekom serveru gdje je STAFF normalan i sami igrači i nećeÅ¡ se pokajati vjeruj mi ovo Å¡to klinci/retardi otvaraju zaobidji
Sad sam ja tek skontao, da mi ne laguje, ranije mi je lagovalo, jer je bilo previse objektima na vecim serverima.(na kojim sam tada igrao)
Oduvek sam se pitao:
"Zbog cega se ljudi toliko brinu jedni za druge?",
"Zasto ljudi daju sve od sebe da usrece neku osobu?"

Najjednostavnije receno brinu se jer vole tu osobu celim svojim srcem,
daju sve od sebe da je usrece zbog toga sto ne zele da je ikada vide tuznom ili rasplakanom.
#xsarnaaparatima..

Ja vec 2,5 - 3 godine igram na stranim serverima i tamo ce te napraviti pravu "SAMP" karijeru, ekipa puno bolja kao i staff team,jer kada zapocnete tamo i usavrsite svoj eng jezik ide sve po loju, na balkan ce te zaboravit i sve sto je vezano uz to  :)
Poslednja Izmena: April 24, 2017, 20:18:27 POSLE PODNE od Bolex_
Former Developer | COD: Lords Of War - Modern Warfare 3 | Stunt Planet | Global Warfare |

Previse servera, svi serveri isti samo drugi tdovi, glupi igraci, lete za pozicijama, ne znaju prepoznati pravi server admine i slicno.
Ne isplati se vise otvarati ovde, glupa deca i tacka.

Citat: Cadilab poslato April 24, 2017, 20:18:46 POSLE PODNE
Previse servera, svi serveri isti samo drugi tdovi, glupi igraci, lete za pozicijama, ne znaju prepoznati pravi server admine i slicno.
Ne isplati se vise otvarati ovde, glupa deca i tacka.
Tacno tako, takodje postoje serveri koji imaju iste tdove
Oduvek sam se pitao:
"Zbog cega se ljudi toliko brinu jedni za druge?",
"Zasto ljudi daju sve od sebe da usrece neku osobu?"

Najjednostavnije receno brinu se jer vole tu osobu celim svojim srcem,
daju sve od sebe da je usrece zbog toga sto ne zele da je ikada vide tuznom ili rasplakanom.
#xsarnaaparatima..


Eto LOCK, posto logicno ne vodi nicemu
Oduvek sam se pitao:
"Zbog cega se ljudi toliko brinu jedni za druge?",
"Zasto ljudi daju sve od sebe da usrece neku osobu?"

Najjednostavnije receno brinu se jer vole tu osobu celim svojim srcem,
daju sve od sebe da je usrece zbog toga sto ne zele da je ikada vide tuznom ili rasplakanom.
#xsarnaaparatima..