Jos igrate samP?

Započeo Kiki_Radeon, Avgust 07, 2010, 18:39:57 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Sta vam nie to dosadno? Xd mislim skriptanje ajde probo jesam imo svoj server bla bla.. ali ne dosadi vam to? ima tu ko stariji od 17 godina? illi kao sto vidim po temama djeca od 12 godina? znam ppar frendova koji imaju preko 15 zic luksa vlado itd.. zar nie bolje ic van i provodit vrijeme vani nego bit po cijele dane doma na sampu? placat server da imas igraca svadat se preko foruma tipa "ubit cu te " haha... eh..

Correlli

Hahahaha? Ustvari, ne znam zašto se smijem kad nije ništa smiješno.

Ima ovdje puno korisnika starijih od 17 godina. Ja imam 20, Soprano 20, John Doe 20, zerocoolos i više i za razliku od nekih od vas mi provodimo vrijeme uz prijatelje, cure i ostale zanimljive stvari uz to da još pratimo ovaj forum i sa:mp servere. Tako da ne znam odakle ti ideja da oni koji igraju sa:mp vise ovdje po cijeli dan ili na serveru.

Ako si pametan onda nećeš plaćat server od svojih para, nego ćeš plaćat od donacija koje nakupiš ako imaš dobar server i skriptu, a da to budeš imao trebaš imati dobro iskustvo sa SA:MP modom, PAWN jezikom i dobro bi bilo poznavanje engleskog jezika. Sa dobrom skriptom nije teško nakupiti igrače a sa time i donacije.

A ona djeca koja izazivaju sa porukama tipa "ubit cu te, napravit cu ti ovo i ono" nisu vrijedna pažnje.

nastoe

Ja imam 16 godina, i sta ti mislis da sam ja cjeli dan na kompjuteru i igram samp? Ono sta je reko Correlli uzivam u zivotu jednostavno a SA:MP-om ubijam dosadu i usavrsavam svoje znanje nekome je hobi raditi ovo nekome ono a ne vidim problem ako je nekome SA:MP, zar ne? Ti si sada samo htio ( bar mislim da si htio ) ispasti frajer dokazati kako ti izlazis van zabavljas se, i mi imamo svoj zivot a samp je samo jedna sporedna stvar ti si bio ovisnik koji je provodio dane i noci za SA:MP-om i sada kada si otkrio ljepotu zivota sada ti nije jasno zasto ima djece koja sada rade ono sta si ti prije

Ja vise neigram samp.. tu i tamo uletim na par min na neki server al neigram striktno vise...  sad jedino kad mi je fakat dosadno onda nes skriptam ili tako nes ...
Vikend je policija nas hvata,
vikend je ode cijela plata,
oko nas stvari ukradene,
sve smo dali na planove i sheme..
||||:=:=:=:=:=:=::=:=:=:=:=:=:=:THE IVEX:=:=:=:=:=:=:=:=:=::=:=:=:=:=:=::=:|||| 


PS: Ne saljite mi nikakve pm jer neodgovaram na njih! Ako trebate nes pitajte ove pr0 skriptere pa neka vam kazu!Hvala !

ja isto neigram samp al imam instaliran kada nesto nascriptam onda malo uÄ'em al vise nista XD samp mi je postao vec dosadan igram teeworlds i cod2 war-ove nista vise... ;D ;D

ma to sto je on reko misli da je istina al nije brate mli odem van oko 2 nemam me do 11 navecer jesam ovisnik???pa nisam nemoj gluposti pricat

hahahha warning = demir
CitatLose,Lose,Lose,Lose Prelose 0/10 nema nista tu to je 1 sek rada..... za nas profesionalce i dobre scritpere ....

ja sam najaci scripter na balkan a mozda i u svijet to je za mene stotinka....

Citat: Don Correlli poslato Avgust 07, 2010, 22:38:25 POSLE PODNE
Hahahaha? Ustvari, ne znam zašto se smijem kad nije ništa smiješno.

Ima ovdje puno korisnika starijih od 17 godina. Ja imam 20, Soprano 20, John Doe 20, zerocoolos i više i za razliku od nekih od vas mi provodimo vrijeme uz prijatelje, cure i ostale zanimljive stvari uz to da još pratimo ovaj forum i sa:mp servere. Tako da ne znam odakle ti ideja da oni koji igraju sa:mp vise ovdje po cijeli dan ili na serveru.

Ako si pametan onda nećeš plaćat server od svojih para, nego ćeš plaćat od donacija koje nakupiš ako imaš dobar server i skriptu, a da to budeš imao trebaš imati dobro iskustvo sa SA:MP modom, PAWN jezikom i dobro bi bilo poznavanje engleskog jezika. Sa dobrom skriptom nije teško nakupiti igrače a sa time i donacije.

A ona djeca koja izazivaju sa porukama tipa "ubit cu te, napravit cu ti ovo i ono" nisu vrijedna pažnje.


lijepo si reko ja dodem samo vidjet off topic malo se smijat :)
Poslednja Izmena: Avgust 08, 2010, 03:00:27 PRE PODNE od Kiki_Radeon

Imam 17 godina i vec 3 godine igram SA:MP, razlog: raja zbog koje je toliko zanimljivo igrati. Ali jos uvijek ne propustam nista ni u RL obicno sam na serveru ujutro i kasno navece. A budem i preko dana kada nemam nista bitnije raditi ;)
Po tebi tko igra SA:MP on je za ludnice :P haha samo uskladis vrijeme i to je to... PS. navece skriptam mnogo je zanimljivo
skriptati kada dobro poznajes jezik to te vuce da igras da istrazujes dalje da ides na druge servere da vidis sta oni imaju da ti to napravis. :) ugl. SA:MP 4 Life (u granicama) =P

Druze moj ako si ti provodio 24/7 online dok si igro samp nemora znacit da isto to ostali rade  ::).

Nisam dinko...al provodio sam dugo

ZicMortal

Citat: Kiki_Radeon poslato Avgust 07, 2010, 18:39:57 POSLE PODNE
Sta vam nie to dosadno? Xd mislim skriptanje ajde probo jesam imo svoj server bla bla.. ali ne dosadi vam to? ima tu ko stariji od 17 godina? illi kao sto vidim po temama djeca od 12 godina? znam ppar frendova koji imaju preko 15 zic luksa vlado itd.. zar nie bolje ic van i provodit vrijeme vani nego bit po cijele dane doma na sampu? placat server da imas igraca svadat se preko foruma tipa "ubit cu te " haha... eh..

Ja viÅ¡e provodim vani nego na sampu...  ;)

Neda mi se više onak skriptat ali jbg ekipa..

Pa cuj Sa:Mp je jos uvjek igra kolko ja znam ?!?!
I nemos na njoj bit cijeli dan inace bi dosadila ..
Ja bi oso da sam cijeli dan ali evo vise od 3 godine ja igram ... normalnim kolicinama
Vodio sam par servera islo je dobro i onda palo ali nikako da sad sjednem i jedno 10 sati derem samp!??!!
To nemoze jer ... kao vecina iam zivot i zivim ga normalno ..
A to sto USPUT vodim "Drugi zivot" xaxa u sampu to je fora jer mozes sta oces mozes izbacit iz sebe sve dobit BAN :D
Ugl !! dam vam kazem i ponovim prvu recenicu
SAMP JE SAMO IGRA
Datum registracije:    Listopad 21, 2009, 15:56:43
|Rick Dunn| NaNx |Soldier |
|Maper | Web Developer [HTML+CSS] | C++ beginner |

Respect: Karike, Chris, ///Masic, Stormer, Walter, NeNo, Pacino, NaNek

Ja isto imam 16 i ne igram samp vec godinu dana, igrao sam na jednom serveru i dalje mi se nije dalo vise... ponekad udem da vidim mod ali ne igram, sve sto radim je da pratim ovaj forum i vodim.... cekam correlliev LiRp :D

Correlli


nastoe