Muma Skin v1

Započeo andr00-, Mart 28, 2017, 16:01:35 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Evo nesto ja "modovao" (samo dodao tekst, stari izbrisao, nista lakse, moze se u ps uradit) pa ocijenite, inace skin za Mumu.  :D  (evo link ako neko oce da skine www.sendspace.com/file/dgbfr1)








Odlicno :D
samo rejv i debele zene

op,op dobar :)
Respect: Harexe,Muma,Depay,Hrustanovic,Tosic,#Rakic,Maxwell,Medo,anDro,Dedic,SlavicBeast,gReeDy.amx,berroni.amx,LoOdak,Kasperzi

GAME OVER

hahahahhaha bosanski belaj. svašta hahahah...

lip skin lajk

Hvala vam. Nisam htio postavljat u PDF "GTA Download zone" zato sto je ovo amaterski radjeno tj. samo editovano.
"bosanski belaj" sam stavio zato sto je Muma jednom stavio u opis to "bosanski belaj" pa mi palo na pamet da dodam. :D



HAHAHAHAHAHAHAHAHHA SVAKA ÄŒAST, HVALA TI <33 :D

Hvala svima.
Nista Muma i drugi put :D


HAHAH OVO JE ODLICNO BRATE


bilo je lijepo dok je trajalo.



Dobro je ovo mali :D
Koji program koristis tj kako da nadjem ovaj skin u GTA3(ako se u opste tu nalazi)?
"Nije smrt ono što je užasno, već životi koje ljudi žive ili ne žive do svoje smrti. Oni ne poštuju svoje živote, oni pišaju po njima. Ružno izgledaju, ružno govore, ružno hodaju. Pusti im veliku muziku i oni je neće čuti. Većina ljudskih smrti je obična prevara. Ništa tu nije ostalo da umre"

Citat: VasqueZâ,,¢ poslato Mart 29, 2017, 14:46:03 POSLE PODNE
Dobro je ovo mali :D
Koji program koristis tj kako da nadjem ovaj skin u GTA3(ako se u opste tu nalazi)?
"mali"? ok. hahahaha :D


Moras imat txd workshop tu da nadjes neki skin, ali samo .txd file tog skina, kada nadjes otvorit ce ti u tom progrmu txd worksho nesto i moras ici "export" exportujes ga kao .bmp file, odes u photoshop ubacis taj bmp file, taj bmp je zapravo slika pa onda editujes neki text il sta ti treba, kad izeditujes vratis ga na desktop i ponovo stavis u txd workoshop, tj. vratis editovan file. Ubio me Bog ako si skonto al et pokusao sam ti objasnit :D  (imas na Remi-ovom kanalu klip gdje pokaziva kako editovat to sve...)
Poslednja Izmena: Mart 29, 2017, 14:56:40 POSLE PODNE od anDro™ ツ

Citat: anDroâ,,¢ ãƒ,, poslato Mart 29, 2017, 14:54:28 POSLE PODNE
Citat: VasqueZâ,,¢ poslato Mart 29, 2017, 14:46:03 POSLE PODNE
Dobro je ovo mali :D
Koji program koristis tj kako da nadjem ovaj skin u GTA3(ako se u opste tu nalazi)?
"mali"? ok. hahahaha :D


Moras imat txd workshop tu da nadjes neki skin, ali samo .txd file tog skina, kada nadjes otvorit ce ti u tom progrmu txd worksho nesto i moras ici "export" exportujes ga kao .bmp file, odes u photoshop ubacis taj bmp file, taj bmp je zapravo slika pa onda editujes neki text il sta ti treba, kad izeditujes vratis ga na desktop i ponovo stavis u txd workoshop, tj. vratis editovan file. Ubio me Bog ako si skonto al et pokusao sam ti objasnit :D  (imas na Remi-ovom kanalu klip gdje pokaziva kako editovat to sve...)

a gde se nalaze skinovi ? aahah