[Pomoc] GTA: San Andreas

Započeo #A.J., Mart 27, 2017, 22:44:54 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

#A.J.

Zdravo, zdravo, molio bih za pomoć od Vas, možda se neko već susretao sa ovim problemom, jedno vrijeme sam znao riješite, ali nisam GTA Sp igrao odavno, samo SAMP. Da pojasnim moj problem: Igram SA-MP normalno i ne izbacuje me, ali kada udjem u GTA i idem da zapocnem novu igru dodje do kraja ono kad se puni i izbaci me i pise nesto: gta_sa.exe has stopped working, valjda se ovako pise i sad šta je tu problem ?

Citat: ayaking poslato Mart 27, 2017, 22:44:54 POSLE PODNE
Zdravo, zdravo, molio bih za pomoć od Vas, možda se neko već susretao sa ovim problemom, jedno vrijeme sam znao riješite, ali nisam GTA Sp igrao odavno, samo SAMP. Da pojasnim moj problem: Igram SA-MP normalno i ne izbacuje me, ali kada udjem u GTA i idem da zapocnem novu igru dodje do kraja ono kad se puni i izbaci me i pise nesto: gta_sa.exe has stopped working, valjda se ovako pise i sad šta je tu problem ?
Jesil skidao onaj od 600mb ?


Citat: ayaking poslato Mart 27, 2017, 22:44:54 POSLE PODNE
Zdravo, zdravo, molio bih za pomoć od Vas, možda se neko već susretao sa ovim problemom, jedno vrijeme sam znao riješite, ali nisam GTA Sp igrao odavno, samo SAMP. Da pojasnim moj problem: Igram SA-MP normalno i ne izbacuje me, ali kada udjem u GTA i idem da zapocnem novu igru dodje do kraja ono kad se puni i izbaci me i pise nesto: gta_sa.exe has stopped working, valjda se ovako pise i sad šta je tu problem ?
Skini onaj od 4GB a skini i novi crack mozda je do toga
CitatElectric Power is everywhere present in unlimited quantities and can drive the world's machinery without the need of coal, oil, gas, or any other of the common fuels!