novootvoren server

Započeo marac, Avgust 06, 2010, 09:53:59 PRE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 4 gostiju pregledaju ovu temu.

decki, sta vi mislite o novootvorenom serveru na balkanu, a da nije u ls, nego negdje izvan njega. npr. sf ili lv?!

Ja mislim da ne treba novi server   ;D

Ako vec mislis radit preporucam svejedno ls

ma zasto uvijek LS???? svaki server se radi u ls-u...bilo bi lijeo da je jedan srver u lv-u...

nastoe

Citat: DeFox poslato Avgust 06, 2010, 11:21:22 PRE PODNE
ma zasto uvijek LS???? svaki server se radi u ls-u...bilo bi lijeo da je jedan srver u lv-u...
Zato jer je LS najbolji grad za RP iako pravom RP-eru nije vazno koji je grad ali svatko ima svoj ukus

da vam iskreno kazem, LS vec ide nekim ljudima na onu stvar ... ukljucujuci i mene
igrao sam na jedno 50 servera, i sve je u ls.     :o
tako da je ls vec malo postao zamoran...  ::)
Poslednja Izmena: Avgust 06, 2010, 11:39:14 PRE PODNE od marac

Ako zelis da ti server uspije(RP server), onda obavezno LS, ja sam vec sve pokusao, i Bayside, i Countryside, i San Fierro, al to nista neide, tako da LS je najbolji za RP
Aequam memento rebus in arduis servare mentem.

ok Luksa, ako  je tako, onda se moram selit u ls. xxD   :D

Za uspjeh servera potrebno je dosta vise od grada u kojem se nalazi...

da znam da je potrebno puno vise.

Ja ti predlazem nest sto sam predlozio vec davno na ST i skoro pa su napravili al su odustali. Imas ispod onog brda di je onaj satelit imas malo selo bas je cool onak ko u stvarnosti po sred ceste imas drveca i sveg iomas PD MD i kuce trgovine to bi bio odlican cool server.
Little Devil will burn you

Jan, predlazes da bude na Country Side?

neznam kak se zove al mislim da se tak zove... igro sam jedan server di je radnja u tom selu al se nemog sjetit koji server i bilo je super.
Little Devil will burn you

Citat: []Jan poslato Avgust 06, 2010, 13:02:38 POSLE PODNE
neznam kak se zove al mislim da se tak zove... igro sam jedan server di je radnja u tom selu al se nemog sjetit koji server i bilo je super.

to je samp arena napravila :D

======ஜ۩۞۩ஜ======
â—,,███â–"â–' FucK oFFâ–'â–"███►
======ஜ۩۞۩ஜ======



:D Fala kurcu imamo i nekih pametnih ljudi na forumu :D

Posjetite:
TUTORIALS 4 ALL NA HRVATSKOM









ma mogu napravit da bude to selo i ls. xxD

ZicMortal

Ja mislim da za uspjeh treba puno truda, i od strane skriptanja i od strane admina na serveru i doduse samog vlasnika..

Onaj ko oce u LS, ili bilo koji grad... morat ce ga napraviti atraktivnim. Mozda je tesko malo, ali moze se i u SF napraviti lijepi server... (ima dosta stranih servera koji se baziraju sa RPom u SF, LV... pa imaju 20-30 igraca dnevno)... ali kao sta sam reko.. puno truda