[PS/HTML/CSS] Balkan SA:MP Forum

Započeo #Kasperzi, Mart 26, 2017, 16:02:34 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 6 gostiju pregledaju ovu temu.

Evo moje misljenje:
-Promjeniti navbar totalno, ili ga zakačiti na početak ekrana ili napravit redizajn totalno jer stvarno se ne uklapa s ostatkom
-Footer malo bolje pozicionirati, mislim na balkan samp logo bilo bi bolje da je u lijevo jos malo

Ono Å¡to mi se baÅ¡ sviÄ'a jest ova kućica za profil(Dobrodosao i to)...

"They have computers, and they may have other weapons of mass destruction."

Citat: MEDO poslato Mart 26, 2017, 18:37:48 POSLE PODNE
Evo moje misljenje:
-Promjeniti navbar totalno, ili ga zakačiti na početak ekrana ili napravit redizajn totalno jer stvarno se ne uklapa s ostatkom
-Footer malo bolje pozicionirati, mislim na balkan samp logo bilo bi bolje da je u lijevo jos malo

Ono Å¡to mi se baÅ¡ sviÄ'a jest ova kućica za profil(Dobrodosao i to)...
Sve u footeru je pozicionirano u blokovima, svaki element ima svoj blok, kao sto sam naveo sve je uradjeno u svega par minuta i iskodirano, veliko hvala :)
Sto se navigacije tiče, na nju se uopste nisam bazirao iz razloga sto je to nesto najlakse odraditi od svega, obicna lista :)


Za mene je lijepo, a ovo uradio za par minuta? jbt mogu zamislit sta sve mozes uradit kad odvojis malo vise vremena :D
CitatElectric Power is everywhere present in unlimited quantities and can drive the world's machinery without the need of coal, oil, gas, or any other of the common fuels!



Citat: LoOdaK poslato Mart 26, 2017, 19:25:04 POSLE PODNE
Za mene je lijepo, a ovo uradio za par minuta? jbt mogu zamislit sta sve mozes uradit kad odvojis malo vise vremena :D
Hvala ti mnogo, pa uradio sam onako, slusao muziku i haj reko da odradim, mozda 30 min PS i kodiranje :) P.S. Bez ideje sve



Kasperzii fb!
Marketing Associate[/url]
Graphic Designer
UI/UX Designer
Instagram




Hahahahahah bolje biti pijan, nego star!  :-[
Founder of
Digression Community





Citat: Drobnjak poslato Mart 26, 2017, 23:25:30 POSLE PODNE
Srediti navigaciju i još par detalja i top!
Ma braca iz dosade a napisao sam za nav haha i hvala