Prokleti PlayerInfo

Započeo Milan_Jeftic, Avgust 05, 2010, 18:42:27 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

e momci molim za pomoc tj. pravim gm od 0 i sad napravio sam registracijski sistem ali vas sad molim da mi vi reknete kako da napravim player info tj. napravio sam ono enum playerinfo i stavio koje sve pInfove zelim i onda sam stavio tamo pod onplayerconnect da mu odma dodjeli sledece  tj. playerinfo[playerid][pLevel]=1; i onda kad krenem da kompajliram izbaci mi eror undefined simbol "playerinfo" tamo ono pod onplayerconnect...ako iko zna ili mozda neki drugi nacin da neidem preko enum playerinf.......... hvala
Uskoro otvaranje servera.Svi ljudi sa Balkan Samp foruma su pozvani

_________________________________________________________
Molim vas da mi potvrdite link ispod jer on mi je od jedne online igre koju igram i trebaju mi da kazem goldi a vi mi mozete pomoci.Nemorate se bojati nije nikakav virus ili takvo nesto.Hvala unapred
*****http://s3.ba.gladiatus.org/game/c.php?uid=91319

Off Topic:

Samo me zanima zašto pravite mod od <0> ako niste dobro upoznati sa ovim jezikom i svaku sekundu otvarate temu sa pitanjima

pa molim te da ako znas kako da to rjesim da mi reknes bicu ti zahvalan..poz
Uskoro otvaranje servera.Svi ljudi sa Balkan Samp foruma su pozvani

_________________________________________________________
Molim vas da mi potvrdite link ispod jer on mi je od jedne online igre koju igram i trebaju mi da kazem goldi a vi mi mozete pomoci.Nemorate se bojati nije nikakav virus ili takvo nesto.Hvala unapred
*****http://s3.ba.gladiatus.org/game/c.php?uid=91319

1. Jesi stavio ovo ispod enumerationa?
new ImeFunkcijeZaPristupanjeVarijablama[MAX_PLAYERS][ImeEnumerationa];

2. Zasto stavljas level ispod OnPlayerConnect. Tu imas 2 greske, ako je to registration sistem to nema smisla jer onda svaki put dok se igrac konektira (cak ne ni kad se logira nego konektira, sto znaci da ces imati exploit) ce mu staviti lvl 1 i onda opce netrebas imati registration sistem kad ce stalno isto biti.


RESPECT 4 EVER: John, GLC,bAndzi, Nikola, Sop, Zoki, Bruno_Venuti, Mele, Luka P,ExtremePower,Wang(neki kineski frajer)

NAJBOLJI CITATI:
Citat: [GF]Alive poslato Jun 24, 2010, 18:20:19 POSLE PODNE
Paizte ljud mozda je KayLoger! ! !
MOJI RADOVI:
[FS]Trofeji

ma pomerio sam to tamo ispod onplayerregister ,ali uvjek mi izbacuje taj eror undefined simbol "player info" a dodo sam i onaj enum i ono na kraju tj. playerinfo[max_players][pInfo]...stvarno nezz poz
Uskoro otvaranje servera.Svi ljudi sa Balkan Samp foruma su pozvani

_________________________________________________________
Molim vas da mi potvrdite link ispod jer on mi je od jedne online igre koju igram i trebaju mi da kazem goldi a vi mi mozete pomoci.Nemorate se bojati nije nikakav virus ili takvo nesto.Hvala unapred
*****http://s3.ba.gladiatus.org/game/c.php?uid=91319

Nemoj to pomeriti tamo ispod onPlayerRegister jer je s razlogom tamo gore. I nije s malim slovima MAX_PLAYERS nego s velikim i moras staviti new ispred toga


RESPECT 4 EVER: John, GLC,bAndzi, Nikola, Sop, Zoki, Bruno_Venuti, Mele, Luka P,ExtremePower,Wang(neki kineski frajer)

NAJBOLJI CITATI:
Citat: [GF]Alive poslato Jun 24, 2010, 18:20:19 POSLE PODNE
Paizte ljud mozda je KayLoger! ! !
MOJI RADOVI:
[FS]Trofeji