Kola...[HITNO]

Započeo Rotcod, Avgust 05, 2010, 18:08:01 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Kako da napravim da gde stavim tu su mi kola recimo ocu da ih jos dodam u jednu bazu kako da to uradim!HITNO!!! :o

ako sam te shvatio ti zelis da dodas vozila u neku bazu..to je jednostavno odes u samp i kucas /save neko ime i onda nadjes savepositions.txt u gta folderu onda uzmes te kordinate onda odes u tu svoju skripptu inadjes ongamemodinit i dodas addstaticvheicle(id vozila,kordinate,rotacija x,rotacija y,rotacija z); te sve kompajliras i to je to..pozz
Uskoro otvaranje servera.Svi ljudi sa Balkan Samp foruma su pozvani

_________________________________________________________
Molim vas da mi potvrdite link ispod jer on mi je od jedne online igre koju igram i trebaju mi da kazem goldi a vi mi mozete pomoci.Nemorate se bojati nije nikakav virus ili takvo nesto.Hvala unapred
*****http://s3.ba.gladiatus.org/game/c.php?uid=91319

Citat: Milan_Jeftic poslato Avgust 05, 2010, 18:35:23 POSLE PODNE
ako sam te shvatio ti zelis da dodas vozila u neku bazu..to je jednostavno odes u samp i kucas /save neko ime i onda nadjes savepositions.txt u gta folderu onda uzmes te kordinate onda odes u tu svoju skripptu inadjes ongamemodinit i dodas addstaticvheicle(id vozila,kordinate,rotacija x,rotacija y,rotacija z); te sve kompajliras i to je to..pozz

Hmm, vidiš da je čovjek novi u ovome mogao si malo pripaziti kako si napisao funkciju. addstaticvheicle sigurno neće raditi, ispravno je:
AddStaticVehicle
Više o tome ovde

Hvala vam bas ste ljubazni izgleda da cu ja sa svojim pitanjima ispuniti forum x)!!!