[TD] Verona TextDraw by Erick

Započeo EricK ツ, Mart 18, 2017, 23:01:32 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

TextDraw-ovi za Veronu od mene :) Napomena: TDovi nisu zavrseni, ali eto bice mi drago da cujem vase misljenje o njima..


liči na nešto, mogao si malo skratit ove textdraw boxove ljubicaste, mnogo bi bolje izgledalo :)


bilo je lijepo dok je trajalo.


Hvala na predlogu, inace jos uvek sam pocetnik i jos uvek se ucim u Ipleomaxu :) Pokusacu nesto drugacije za sledeci put..


Hvala baki, ovih dana cu odraditi nesto unikatnije, sad me mrzi da sredjujem sve.. inace ni ovi nisu gotovi ima tu jos da se radi, ali videcemo

Citat: EricK002 poslato Mart 19, 2017, 00:12:56 PRE PODNE
Hvala baki, ovih dana cu odraditi nesto unikatnije, sad me mrzi da sredjujem sve.. inace ni ovi nisu gotovi ima tu jos da se radi, ali videcemo
Ajde cekam i to da vidim  :D


Citat: Bašovski poslato Mart 18, 2017, 23:05:36 POSLE PODNE
liči na nešto, mogao si malo skratit ove textdraw boxove ljubicaste, mnogo bi bolje izgledalo :)
samo rejv i debele zene


Citat: Bašovski poslato Mart 18, 2017, 23:05:36 POSLE PODNE
liči na nešto, mogao si malo skratit ove textdraw boxove ljubicaste, mnogo bi bolje izgledalo :)

samo ja msm da je nepotrebna \ lakse je da ti idalje stoje ove ....
Respect: Harexe,Muma,Depay,Hrustanovic,Tosic,#Rakic,Maxwell,Medo,anDro,Dedic,SlavicBeast,gReeDy.amx,berroni.amx,LoOdak,Kasperzi

GAME OVER


Citat: Bašovski poslato Mart 18, 2017, 23:05:36 POSLE PODNE
liči na nešto, mogao si malo skratit ove textdraw boxove ljubicaste, mnogo bi bolje izgledalo :)



Odlično, možda malo ova slova od poruke da središ