Edimax RolePlay

Započeo ZicMortal, Avgust 05, 2010, 15:19:05 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Ja bio na njemu i neki admin me ban greskom i smucio mi se server... Ja pricao sa Jim da mi vrati statse i on mi vrati dva mili i lvl i ovaj drugi se porta tu do nas i mene bana kaze bezi i neko ime nekog gm-a koji je radio haos po serveru pisao da je ch bolji i to i dao mi ban jer je mislio da sam ja taj gm koji je psovo i govorio da je Ch bolja i to mislio je da je taj gm rest ru...I kao uso smojim nikom BOT TESKI!

nije tesko unbanat veruj mi reci ip i nick

/unban
/unbanip

xD

ZicMortal

Citat: pavle.bakun poslato Avgust 13, 2010, 18:31:17 POSLE PODNE
Ja bio na njemu i neki admin me ban greskom i smucio mi se server... Ja pricao sa Jim da mi vrati statse i on mi vrati dva mili i lvl i ovaj drugi se porta tu do nas i mene bana kaze bezi i neko ime nekog gm-a koji je radio haos po serveru pisao da je ch bolji i to i dao mi ban jer je mislio da sam ja taj gm koji je psovo i govorio da je Ch bolja i to mislio je da je taj gm rest ru...I kao uso smojim nikom BOT TESKI!

Ma sve sam te razumio  :-\

Decki samo tako nastavite. Super vam ide ;)

Zlatan_Ibrahimovic

ja nigdje nisam bogami vidio boljeg moda od edimaxa.Oni imaju od prilike 18 ili 16 org/bandi i oni hoce da brisu ???Ja to ne bih radio.Na jednom engleskom serveru imaju 35 org/bandi i mnogo online igraca 200 slotova imaju a igraca dode oko 150.Pa zato vam ja samo predlazem da su org/bande isto vazne..... 8)

ZicMortal

Citat: Zlatan_Ibrahimovic poslato Avgust 21, 2010, 08:05:23 PRE PODNE
ja nigdje nisam bogami vidio boljeg moda od edimaxa.Oni imaju od prilike 18 ili 16 org/bandi i oni hoce da brisu ???Ja to ne bih radio.Na jednom engleskom serveru imaju 35 org/bandi i mnogo online igraca 200 slotova imaju a igraca dode oko 150.Pa zato vam ja samo predlazem da su org/bande isto vazne..... 8)

Sad imamo oko 10 ili 11 org/bandi. Planiramo uvest ove bande umjesto mafija. Jer mafije dosta DMaju po gradu i javnim mjestima a to nije dobro.  :)

ja sam jedno vrijeme igrao na edimaxu i bio admin lvl1 zic ti me se sigurno sjecas...ali onda nije bilo igraca uopce...ja bio sam na sreveru SATIMAA i t mi dosadilo i onda sam i ja posto neaktivan

Zlatan_Ibrahimovic

Citat: ZicMortal poslato Avgust 21, 2010, 09:06:17 PRE PODNE
Citat: Zlatan_Ibrahimovic poslato Avgust 21, 2010, 08:05:23 PRE PODNE
ja nigdje nisam bogami vidio boljeg moda od edimaxa.Oni imaju od prilike 18 ili 16 org/bandi i oni hoce da brisu ???Ja to ne bih radio.Na jednom engleskom serveru imaju 35 org/bandi i mnogo online igraca 200 slotova imaju a igraca dode oko 150.Pa zato vam ja samo predlazem da su org/bande isto vazne..... 8)

Sad imamo oko 10 ili 11 org/bandi. Planiramo uvest ove bande umjesto mafija. Jer mafije dosta DMaju po gradu i javnim mjestima a to nije dobro.  :)


ok zic samo ti dodaj orge i bande :D

server je extra,dodouse sada nam je naglo opao broj igraca ali nadam se da ce se to popraviti...
ps. ralph hvala sto si stavio snimak u sig
Pogledajte mozda ce vam se svideti
http://www.youtube.com/watch?v=fn0cSo9N6C4