Odem.

Započeo ZicMortal, Avgust 05, 2010, 12:28:34 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

ZicMortal

http://balkan-samp.com/forum/index.php?topic=10941.15

Dovoljno je pogledati ovu temu. Popizdio sam totalno.
Nitko od njih šta seru na serveru nisu na serveru bili, furaju se na to da je C/P ili šta već. Pa jebem li vam sunce balkansko... Idem na SA;MP forum gdje ljudi cijene trud. Nemate vi pojma sta ja sve imam naskriptano i sta sve planiram u updateu. Ali.. bar nisam pizda da se hvalim modom i da mislim da sam faca.

Jednostavno preg.lupi ste da biste razumjeli. Nikad nikome nisam drugima prigovarao za glu.posti, nikad nikoga nisam sramotio nit ništa slično ali jednostavno puko mi film.

Respect Koreliju i Sopu jer imaju živaca vodit ovaj forum. Takojdjer Doeu a.k.a Johnu i Carlssonu... zelim uspjesno voÄ'enje GeForcea kao pravog balkanskog roleplay servera. Te dajem pohvale ovome LordShagi jer mi je pomogao u optimizaciji, a i ja mislim da je on novi 'ExtremePower' na BSu. Ali najveci respekt dajem onima koji skriptaju i trude se za svoj server. Znam kako je to tesko, a jos ti je teze kad ti neko blati tvoj rad, a Å¡ta je joÅ¡ gore... taj ko ti blati uopce nezna skriptat. I pozivam one koji zele da dodju na Edimax, da se malo upoznaju sa igrom, pa nek onda komentiraju server kao mjesto za igru.

Citat: ZicMortal poslato Avgust 05, 2010, 12:28:34 POSLE PODNE
http://balkan-samp.com/forum/index.php?topic=10941.15

Dovoljno je pogledati ovu temu. Popizdio sam totalno.
Nitko od njih šta seru na serveru nisu na serveru bili, furaju se na to da je C/P ili šta već. Pa jebem li vam sunce balkansko... Idem na SA;MP forum gdje ljudi cijene trud. Nemate vi pojma sta ja sve imam naskriptano i sta sve planiram u updateu. Ali.. bar nisam pizda da se hvalim modom i da mislim da sam faca.

Jednostavno preg.lupi ste da biste razumjeli. Nikad nikome nisam drugima prigovarao za glu.posti, nikad nikoga nisam sramotio nit ništa slično ali jednostavno puko mi film.

Respect Koreliju i Sopu jer imaju živaca vodit ovaj forum. Takojdjer Doeu a.k.a Johnu i Carlssonu... zelim uspjesno voÄ'enje GeForcea kao pravog balkanskog roleplay servera. Te dajem pohvale ovome LordShagi jer mi je pomogao u optimizaciji, a i ja mislim da je on novi 'ExtremePower' na BSu. Ali najveci respekt dajem onima koji skriptaju i trude se za svoj server. Znam kako je to tesko, a jos ti je teze kad ti neko blati tvoj rad, a Å¡ta je joÅ¡ gore... taj ko ti blati uopce nezna skriptat. I pozivam one koji zele da dodju na Edimax, da se malo upoznaju sa igrom, pa nek onda komentiraju server kao mjesto za igru.


Veruj mi da netrebas ici zbog nekih ljudi koji veze nemaju!!!Savetujem ti da se malo saberes jer se uvek nadje neko ko zeli ukaljati tudji rad i trud, ali ti se netrebas nervirati zbog toga jer vidi se da je tvoj server uspeo a njima je krivo!!! ;) Jos jednom Veliki Pozdrav  ;)

Gle, svugdje ima crnih ovaca. Doduše ovdje ih je malo više, ali to ti je nas ljepi balkan. Sta ces. Ne obaziri se na njih i "walk your walk". Nemoj da te neka djeca izzivciraju, to su hejteri koji neznaju skriptat pa to cijeli dan rade da se mogu osjecati bolje. Uvjeravaju sami sebe da ti neznas skriptati i da nisi nist bolji od njih.


RESPECT 4 EVER: John, GLC,bAndzi, Nikola, Sop, Zoki, Bruno_Venuti, Mele, Luka P,ExtremePower,Wang(neki kineski frajer)

NAJBOLJI CITATI:
Citat: [GF]Alive poslato Jun 24, 2010, 18:20:19 POSLE PODNE
Paizte ljud mozda je KayLoger! ! !
MOJI RADOVI:
[FS]Trofeji

ZicMortal

Citat: LordShigi poslato Avgust 05, 2010, 12:40:30 POSLE PODNE
Gle, svugdje ima crnih ovaca. Doduše ovdje ih je malo više, ali to ti je nas ljepi balkan. Sta ces. Ne obaziri se na njih i "walk your walk". Nemoj da te neka djeca izzivciraju, to su hejteri koji neznaju skriptat pa to cijeli dan rade da se mogu osjecati bolje. Uvjeravaju sami sebe da ti neznas skriptati i da nisi nist bolji od njih.

Baš mi krivo, dosta sam se potrudio oko moda i onda mi tam počnu srat da je to neznam LARP jer sam ubacio carown... a šta je još gore skoro nitko od njih nezna ubacit carown iz LARPa... Nemam nista posebno za rec, na SA;MP forumu ce mi bit bolje jer cu se manje zivcirat... a i usto zbog jednog lika koji mi je doso na server jos prije mjesec dana.

Lik je amerikanac... i pricali mi engleski, i ja mu htjeo dat lidera grovea il cega.. ali kad sam mu htio dat on meni poceo 'srat' zato Å¡to nije fer da on dobije jer ima drugih igraca koji su veci level i tako. I nije mi dao da mu dam, al sam mu ipak dao kasnije itd.  :)

Al Å¡ta je bitno - on je mislio kak nebi bilo fer, mislio je na druge ljude osim sebe. Toga na balkanu nema   >:(

To je istina.... Ali ako odes vrati se bar jedamput dnevno ovdje.. Najbolje ti je na dvije strane i ovdje i ondje.


RESPECT 4 EVER: John, GLC,bAndzi, Nikola, Sop, Zoki, Bruno_Venuti, Mele, Luka P,ExtremePower,Wang(neki kineski frajer)

NAJBOLJI CITATI:
Citat: [GF]Alive poslato Jun 24, 2010, 18:20:19 POSLE PODNE
Paizte ljud mozda je KayLoger! ! !
MOJI RADOVI:
[FS]Trofeji

zic da ti ja nesto kazem odjebi tu djecu koje si neznaju nos obrisat i jedu tu govna da prositte na izrazu cast nekima
ali sta ze zivciras zbog toga sto eseru po tvom serveru jbg tako ce uvijek biti kad ljudi idu srat a neznaju pawn otvorit nego skinu mod kupe host naprave .TK domenu i oni su najjaci scripteri na balkanu haloooooooo ko je tu normalan a ko nije zic ostajes na Balkan Sampu i boli te ona stvar za djecicu pruzit cu im ja ako hoce igracke da im kupim...tj oni se furaju na mrera :S

hahahha warning = demir
CitatLose,Lose,Lose,Lose Prelose 0/10 nema nista tu to je 1 sek rada..... za nas profesionalce i dobre scritpere ....

ja sam najaci scripter na balkan a mozda i u svijet to je za mene stotinka....

nastoe

To je pametno receno, ja malo gledam svi pljuju po Edimaxu a server je fkt OK, istina da je prije reklamirao itd. ali to nisu krivi owneri, admini, takoder je ovo isto pametno receno
Citat: ZicMortal poslato Avgust 05, 2010, 12:28:34 POSLE PODNE
jos ti je teze kad ti neko blati tvoj rad, a šta je još gore... taj ko ti blati uopce nezna skriptat.
Ovdje te blate oni koji nisu nista napravili i prave se pametni, ja mislim da nitko nezna SVE na ovom svjetu pa cak i Correlli koji je mozda medu 15 najboljih u svijetu tako da ne vidim razlog zasto se ne pohvali i onaj najmanji trud jer je ovo zajednica a zajednica bi si trebala medusobno pomgati a ne likovati i biti sebican.

looooooool

radi budala dolazis..... ja koliko sam aktivan u nekim djelovima foruma vidim neke osnovne skripte koje se nac na netu, ali neko se potrudio i napravio makar istu tu skriptu i objavio, a to niti neki neznaju (negovorim za tvoj slucaj nego opcenito...).... tako da mislim da za[cenzura] odlazis
Poslednja Izmena: Avgust 05, 2010, 14:11:59 POSLE PODNE od galeb

======ஜ۩۞۩ஜ======
â—,,███â–"â–' FucK oFFâ–'â–"███►
======ஜ۩۞۩ஜ======



:D Fala kurcu imamo i nekih pametnih ljudi na forumu :D

Posjetite:
TUTORIALS 4 ALL NA HRVATSKOM









ZicMortal

Ma jednostavno balkan samp viÅ¡e nije za mene, pripremam najavu za edimax koji ce opisati full moje skripterske vjestine xD... a i edimax ce se mnogima svidjeti nadam se jer evo upravo 40 igraca na njemu  :)

I edimax nikada nije reklamirao po drugim serverima koliko ja znam, a i kada su reklamirali mnogima sam ocitao bukvicu za to i objasnio im da to nije način... isto tako zao mi je šta je ovaj koji je napisao temu samo kopirao pravila sa one druge najave :D

A i uskoro cemo mozda uzeti CS server jer mi se baÅ¡ nekak igra Counter  :)

Correlli

Ne znam što se sikiraš zbog neke djece, samo ćeš oćelaviti. ;D Bio sam na serveru i uopće nije tako slab. Gamemod vam je edit Godfather gamemoda ili edit Godfather edita, ali obični Godfather/Godfather edit nema takve stvari kao što ima vaš gamemod, znači ni dialoge ni ništa takvog. :)

I trenutno vidim da vas ima 39/50, zato ne znam zašto se ne prijavite na službenu listu, jer vaš server bi mogao proči. Da je vaš server stvarno tako slab kao što su ga neki "ocijenili" onda sada nebi imali 39 igrača na njemu. :)

nastoe

Citat: Don Correlli poslato Avgust 05, 2010, 14:19:17 POSLE PODNE
Ne znam što se sikiraš zbog neke djece, samo ćeš oćelaviti. ;D Bio sam na serveru i uopće nije tako slab. Gamemod vam je edit Godfather gamemoda ili edit Godfather edita, ali obični Godfather/Godfather edit nema takve stvari kao što ima vaš gamemod, znači ni dialoge ni ništa takvog. :)

I trenutno vidim da vas ima 39/50, zato ne znam zašto se ne prijavite na službenu listu, jer vaš server bi mogao proči. Da je vaš server stvarno tako slab kao što su ga neki "ocijenili" onda sada nebi imali 39 igrača na njemu. :)
Eto to ti sve govori "Correlli tie bio na serveru, sada brzo ga pitaj koji mu je nick pa mu pass uzbi hahaha XD" salim se ali stvarno nemas razloga za brigu jer vam je mode OK a to sto su neki ljubomorni ili se zele dokazati to je njihova stvar i ja mislim da bi trebao ostati na ovom forumu ;) jer u zivotu ces naletiti na jos vece idiote pa neces moci samo tako otici

Correlli

Citat: ExtremePower poslato Avgust 05, 2010, 14:25:29 POSLE PODNE
Eto to ti sve govori "Correlli tie bio na serveru, sada brzo ga pitaj koji mu je nick pa mu pass uzbi hahaha XD" salim se

U mene je lozinka na svakom serveru, forumu, portalu, blogu, mailu, .. drukčija. ;D

nastoe

Citat: Don Correlli poslato Avgust 05, 2010, 14:33:44 POSLE PODNE
Citat: ExtremePower poslato Avgust 05, 2010, 14:25:29 POSLE PODNE
Eto to ti sve govori "Correlli tie bio na serveru, sada brzo ga pitaj koji mu je nick pa mu pass uzbi hahaha XD" salim se

U mene je lozinka na svakom serveru, forumu, portalu, blogu, mailu, .. drukčija. ;D
Vrijedi bar jednu imati ^^ sala mala

Haha, vidis Zana vec ide gledati na server koji je pass i onda se vrati i procita drukcija...

Nego zancek, os mi pomoci oko testa BinaryStar RolePlaya. AKo ti se da javi mi se na PM.


RESPECT 4 EVER: John, GLC,bAndzi, Nikola, Sop, Zoki, Bruno_Venuti, Mele, Luka P,ExtremePower,Wang(neki kineski frajer)

NAJBOLJI CITATI:
Citat: [GF]Alive poslato Jun 24, 2010, 18:20:19 POSLE PODNE
Paizte ljud mozda je KayLoger! ! !
MOJI RADOVI:
[FS]Trofeji

ZicMortal

Citat: Don Correlli poslato Avgust 05, 2010, 14:19:17 POSLE PODNE
Gamemod vam je edit Godfather gamemoda ili edit Godfather edita, ali obični Godfather/Godfather edit nema takve stvari kao što ima vaš gamemod.

Uff gamemod je zapravo edit editovanog edita  ;)

Eto uvjerili ste me ostat cu, ali jednostavno nemogu si pomoc kad vidim tak ljude. Jednostavno piju živce totalka.

Govore kak nemožeš ništa naučit gledajući tutorijale xD, prave se blesavi, misle da sve znaju, da je bolje odustat i tako dalje. Jedna jednostavna riječ za to - balkan.