Edimax Roleplas *LS*

Započeo KILaa, Avgust 04, 2010, 15:00:22 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 6 gostiju pregledaju ovu temu.


Nas server je RolePlay Edimax znaci koriste se RolePlay pravila,na serveru nema DeathMatch ,na serveru se koristi jak i cvrst RolePlay(Normalan zivot)!Server ima CarOwnerShip- i jos
Pravila servera:
Zabranjeno je preterano psovanje!  
Vredjanje drugih igraca/adm/Gm-ame po nacionalnoj osnovi,verskoj,politickoj!
Zabranjo je Je krsenja pravila
Zabranjeno je Vredanje na report
Zabranjo je pisati sa upaljenim Caps Lock-om!
Zabranjeno je koriscenje Cheatova,hackova,ili bilo koju vid varanja!
Zabranjeno je pisai primjer /me jedi govna u picku /me je radnja Primjer /me Radi to je odlicno
Zabranjeno je koriscenje drugih jezika osim Srpskog,Hrvatskog,Bosanskog.Srbija i eGLESki !
Zabranjeno je reklamiranje.
Zabranjeno je reklamiranje Na forum
Zabranjeno je smarati za Admina/Game-a [Ako zicate ide wam warn]!!!



                                                      Pravila
Oponasanje stvarnog sveta kroz lika u igrici
Objasni sta je MetaGaming+Primjer:Mesanje IC i OOC chata..npr pisete IC (vezano za igru) u OOC chat (nevezano za igru), npr /b odvezi me do burga  ili Kako je bilo danas na fudbalu
PowerGaming+Primjer:Izvodjenje radnji koje nisu moguce u RL..npr neko vam drzi pistolj uperen u glavu a vi bezite izbegavate metke DriveBy+Primjer:Ubistvo automobilom (gazenj)..npr. Stoje neki ljudi na trotoaru i vi pocnete da ih gazite..
SpawnKill+Primjer: Ubistvo osobe na njegovom spawnu...npr. Neka osoba se stvori kod bolnice i vi je ubijete i tako joj nedate da igra...
BunnyHop+Primjer:Skakanje za vreme trcanja..npr. neko vas juri i vi pocnete skakat kako biste se kretali brze (u igri ) sto u RL nebiste uradili nikada...
DeathMatch+Primjer:Ubistvo osobe bez dodatnih razloga..primer : u DM ne spada jedno ubistvo nego vise ubistva vise igraca na serveru...vidite 3 igraca kako pricaju i vi dodjete i ubijete ih sve....
NinjaJack+Primjer:kradja automobila bez dodatnog RP-a sa komandama /me i /do..npr neka osoba vozi auto i stane i vi je izbacite iz vozila i nedate joj vozit se...
RevangeKill+Primjer:Ubistvo iz osvete..npr neko vas ubije i vi ga jurite kako biste mu se osvetili...jer kad umrete vi se nesecate nicega a kamoli osobe koja vas je ubila..

Zabranjeno Ubijanje kod burga Srecno svima


Organizacije I Bande:Police Department , F.B.I. , Gradonacelnik, Terrorists , Grove Street , La Cosa Nostra , Yakuze, Russian Mafia , Street Racer's , Hitman Agency


Eventi na serveru:Ima dosta ali neznam koja



Forum:www.edimax-samp.info

IP:88.198.69.101:7784


                   
Poslednja Izmena: Avgust 04, 2010, 15:01:09 POSLE PODNE od KILaa


svaka cast?samo je stavio pravila hahahhaha

Citat: djiha poslato Avgust 04, 2010, 17:01:11 POSLE PODNE
svaka cast?samo je stavio pravila hahahhaha

I to puno znači kod opisa u ovo vrijeme :/



i zaboravio je reci Server je LARP ili GTARP Edit!

Nije nikakav edit, ali je C/P sa tih modova.. znaci isto ti dode
Aequam memento rebus in arduis servare mentem.

ZicMortal

Edit - ma necu se zivcirat oko budala, mod je skriptan 6 mjeseci... to govori samo za sebe, kad vi budete tolko skriptali i više.. onda mi se javite.

Napisat cu uskoro pravu najavu ljubomornim dusama.
Poslednja Izmena: Avgust 04, 2010, 23:31:02 POSLE PODNE od ZicMortal

eh nama je dobar ovaj COPY PASTE nemjenjamo ga svaki mjesec kao pojednicni :)
i niti ce mo promjeniti kome se svidja neka igra

a COPY PASTE sigurno se nekoristi puno kao kod pojedinaca ;)

Mi u opisima GG neseremo uopste a zast vi to radite ? (nista drugo nego ljubomora visro se da vidjet i kasniej pokusavate da nas  optuzite kada vratimo ali doce sve na svoje :D


Ljubomorne dushe mogu da ga p**e!

Sretno al inace znam ja rp pravila hvala za nista lol

Citat: [CH]Marko_Jizzy poslato Avgust 05, 2010, 01:10:07 PRE PODNE
Sretno al inace znam ja rp pravila hvala za nista lol

Nista nista dobro je kada znas ,vidis malo pomazemo novim da znaju rp pravila pa mozda dodju kod nas   :D

Sajt i forum su oznaceni kao "Serious Risk" od strane McAfee SiteAdvisor... Taj problem biste morali da resite. :)

Hahaha nije LA-RP Edit samo je LA-RP Edit (Pa jbt valjda prepoznajem LA-RP Mod  ili GTARP (Razlike skoro nema omim sta su na GTARP Fixani neku BUGovi)...pa jbt sve vam je sa LARPa nemojtese izvlaciti recite JE LARP Edit i gotovo nikom nista...nema razloga za zajebanciu

Sretno, web vam je tak tak i poruka edimax admin teamu niste dobro stavili [color=nest]Edimax team[/color] tak vam pise :S al sve u svemu je solidno :)
Poslednja Izmena: Avgust 05, 2010, 10:32:09 PRE PODNE od []Jan
Little Devil will burn you