paypall

Započeo redbat, Avgust 03, 2010, 22:53:06 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 4 gostiju pregledaju ovu temu.

Dali ima itko paypall račun s 100kn na njemu ?Meni treba toliko na paypallu.Ja bih vama poslao lovu i vi meni da poÅ¡aljete na moj paypall račun.Naravno ako ga ima itko  :P

I hrvatskoj, srbiji i bosni nemozes primati pare tako da ne...


RESPECT 4 EVER: John, GLC,bAndzi, Nikola, Sop, Zoki, Bruno_Venuti, Mele, Luka P,ExtremePower,Wang(neki kineski frajer)

NAJBOLJI CITATI:
Citat: [GF]Alive poslato Jun 24, 2010, 18:20:19 POSLE PODNE
Paizte ljud mozda je KayLoger! ! !
MOJI RADOVI:
[FS]Trofeji

Prvo nije paypall nego PayPal.Novci na PayPalu se ne racunaju u kunama,vecinom je to u USD ($) il ti americkim dolarima kao i svugdje na Internetu.Ocekujes da netko napravi transakciju sa tobom a tek ti je 22 posta i gotovo nitko nezna za tebe?  ::)

Ako zelis razmjenit tolke novce ima jedan nacin,ali prije svega napravi novi account koji moras registrirat na Sloveniju kako bi mogao slat/primat novac - ja ti ne garantiram da nakon prijenosa vece sume novca nece doc do blokiranja accounta i trazenja verifikacije za koju ti treba Slovenska osobna iskaznica i npr. komunalni racun sa istim podatcima koji su navedeni na PayPal racunu.

Sad kad si to rijesio posjeti www.pay4allnet.com - to je domaci covjek koji je napravio online mjenjacnicu,normalno otvorio ju je kako bi i on nesto zaradio tako da po mojoj racunici morat ces mu poslat 110kn kako bi mogao primit 100kn (u dolarima) na svoj racun.Nadi na stranici kontakt info pa ga kontaktiraj,nas je covjek tako da ti je engleski nepotreban.

Citat: LordShigi poslato Avgust 03, 2010, 23:26:43 POSLE PODNE
I hrvatskoj, srbiji i bosni nemozes primati pare tako da ne...

Ako imas nekog frenda ili rodninu u Makedoniju mozes

http://it.com.mk/forum/showthread.php?t=11310