GTA 5 Stil smrti

Započeo ArMa, Februar 24, 2017, 10:08:08 PRE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

FS/INC:Filterscript
Ime fajla:GTA 5 Stil Smrti
Vrijeme izrade: 15Min
Slike/Video (OBAVEZNO):Album
Edit/0: 0
Opis i dodatne informacije: Ovo je prva verzija skripte, uskoro ce izaci jos bolja sa orginalnim GTA5 zvukom smrti
Download link: Pastebin ili Sendspace
Credits: Tony[Ja], iPLEOMAX[TDEditor]
Poslednja Izmena: Jun 12, 2017, 05:52:03 PRE PODNE od Muma

Ovo zna svako da uradi. Textdraw Hide pod Spawn Show pod Death i tjt. Bezveze :D
Textdraw mi se ne svidja moglo je to mnogo bolje..
samo rejv i debele zene

Vidjeno nekoliko puta,ali eto mogo si da se potrudis za tih 15 minuta da ga bolje odradis.Skoro svako to moze napraviti :)

Citat: ANDRIJEVIC poslato Februar 24, 2017, 10:11:16 PRE PODNE
Ovo zna svako da uradi. Textdraw Hide pod Spawn Show pod Death i tjt. Bezveze :D
Textdraw mi se ne svidja moglo je to mnogo bolje..


bilo je lijepo dok je trajalo.


Citat: ANDRIJEVIC poslato Februar 24, 2017, 10:11:16 PRE PODNE
Ovo zna svako da uradi. Textdraw Hide pod Spawn Show pod Death i tjt. Bezveze :D
Textdraw mi se ne svidja moglo je to mnogo bolje..

Bit ce bolje, nisam imao toliko vremena jer inace radim na Modu od 0 i on bas bas napreduje tako da potrudit cu se da bude bolje :D

Citat: Linsco poslato Februar 24, 2017, 10:17:36 PRE PODNE
Vidjeno nekoliko puta,ali eto mogo si da se potrudis za tih 15 minuta da ga bolje odradis.Skoro svako to moze napraviti :)

Znam da moze ali kao sto rekoh gore ANDRIJEVICU, radim na modu od 0 pa nemam toliko vremena ali opet ono hvala, potrudit cu se da bude bolje sljedeci put :D


Previše jednostavno pohvale za trud 4/10

Citat: ANDRIJEVIC poslato Februar 24, 2017, 10:11:16 PRE PODNE
Ovo zna svako da uradi. Textdraw Hide pod Spawn Show pod Death i tjt. Bezveze :D
Textdraw mi se ne svidja moglo je to mnogo bolje..
+


Bolje u textdrawu uradit nesto ovako, al pohvale za trud..  :)

Ovde nista nije uradjeno, jednostavno stavljenjeno pod onplayerspawn i pod onplayerdeath, bolje da si odradio pod timerom pa odradio na neki bolji nacin, ali pohvale za trud..

Citat: c0Lex poslato Februar 24, 2017, 20:19:35 POSLE PODNE
Ovde nista nije uradjeno, jednostavno stavljenjeno pod onplayerspawn i pod onplayerdeath, bolje da si odradio pod timerom pa odradio na neki bolji nacin, ali pohvale za trud..

Kakav timer? To je mnogo losije od ovog nacina :)