Win 7 instalacija

Započeo kim3205, Februar 21, 2017, 18:52:27 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Kako mogu i gde mogu naci instalaciju win 7 [32 bit] bez cd key-a da skinem i da narezem u CD/DVD ?

i am king!

Odes na pirate bay skines onaj sa .iso fileom ja msm da je oko 3 gb pa kad ti se skine samo narezes na cd i et.

Prvo skini aplikaciju za pravljenje bootabilnog cd/dvd/usb diska sa linka, zatim skini windows ( ovo je Ultimate x64 bita ) klik i kad sve sines i narezes,u biosu postavi da ti prvo cita USB/CD ROOM pa HDD i tjt :)

pa ja trazim link da skinem a ne gde da idem i kako da skinem samo link regularni koji radi

i am king!

Jel tesko otici na piratebay
CitatElectric Power is everywhere present in unlimited quantities and can drive the world's machinery without the need of coal, oil, gas, or any other of the common fuels!




PS: skinuo sam sve ok,reci te mi sad kako da narezem ovo sto sam skinuo u CD i da mi radi kad hocu da dignem sistem?

i am king!

Citat: â˜... Pɪɴᴋɪ â˜... poslato Februar 22, 2017, 02:41:18 PRE PODNE
PS: skinuo sam sve ok,reci te mi sad kako da narezem ovo sto sam skinuo u CD i da mi radi kad hocu da dignem sistem?

PowerISO i ja mislim da je ne potrebno sto je ovaj zadao korake ako imas sve u tom .iso file od boot foldera pa nadalje ne trebas radit ove korake lagano inst PowerISO ubacis cd u citac on ocita udjes u tu .iso datoteku putem PowerISO kada otvori kliknes burn i eto,a ovo za ove bootable korake ja msm da je ne potrebno osim ako nemas u .iso fajlu nista vezano za boot...
Poslednja Izmena: Februar 22, 2017, 11:00:28 PRE PODNE od King2
Respect: Harexe,Muma,Depay,Hrustanovic,Tosic,#Rakic,Maxwell,Medo,anDro,Dedic,SlavicBeast,gReeDy.amx,berroni.amx,LoOdak,Kasperzi

GAME OVER

Nisam siguran,nemoj me drzati za rijec, ali mislim da sam ja ovaj skinuo i nisam imao problema

https://thepiratebay.org/torrent/10092032/Windows_7_SP1_Ultimate_(32_Bit)
CitatElectric Power is everywhere present in unlimited quantities and can drive the world's machinery without the need of coal, oil, gas, or any other of the common fuels!



Ko jos koristi CD, zar ti ne bi bilo lakse da skines windows usb tool, napravis bootabilan usb, ubacis sistem na njega i tako dignes sistem? :D


Citat: King2 poslato Februar 22, 2017, 10:58:47 PRE PODNE
Citat: â˜... Pɪɴᴋɪ â˜... poslato Februar 22, 2017, 02:41:18 PRE PODNE
PS: skinuo sam sve ok,reci te mi sad kako da narezem ovo sto sam skinuo u CD i da mi radi kad hocu da dignem sistem?

PowerISO i ja mislim da je ne potrebno sto je ovaj zadao korake ako imas sve u tom .iso file od boot foldera pa nadalje ne trebas radit ove korake lagano inst PowerISO ubacis cd u citac on ocita udjes u tu .iso datoteku putem PowerISO kada otvori kliknes burn i eto,a ovo za ove bootable korake ja msm da je ne potrebno osim ako nemas u .iso fajlu nista vezano za boot...

Uspeo sam da ubacim u CD i sve je tu narezivanje ok,ali preko restarta nece da mi se aktivira diizanje sistema??

Citat: LoOdaK poslato Februar 22, 2017, 21:31:41 POSLE PODNE
Nisam siguran,nemoj me drzati za rijec, ali mislim da sam ja ovaj skinuo i nisam imao problema

https://thepiratebay.org/torrent/10092032/Windows_7_SP1_Ultimate_(32_Bit)

Error 502 greska linka il sta vec

Citat: SteXi.ılllı. poslato Februar 22, 2017, 21:34:30 POSLE PODNE
Ko jos koristi CD, zar ti ne bi bilo lakse da skines windows usb tool, napravis bootabilan usb, ubacis sistem na njega i tako dignes sistem? :D

Neki tut neesto prostije ?

i am king!

Citat: â˜... Pɪɴᴋɪ â˜... poslato Februar 22, 2017, 22:03:13 POSLE PODNE
Citat: King2 poslato Februar 22, 2017, 10:58:47 PRE PODNE
Citat: â˜... Pɪɴᴋɪ â˜... poslato Februar 22, 2017, 02:41:18 PRE PODNE
PS: skinuo sam sve ok,reci te mi sad kako da narezem ovo sto sam skinuo u CD i da mi radi kad hocu da dignem sistem?

PowerISO i ja mislim da je ne potrebno sto je ovaj zadao korake ako imas sve u tom .iso file od boot foldera pa nadalje ne trebas radit ove korake lagano inst PowerISO ubacis cd u citac on ocita udjes u tu .iso datoteku putem PowerISO kada otvori kliknes burn i eto,a ovo za ove bootable korake ja msm da je ne potrebno osim ako nemas u .iso fajlu nista vezano za boot...

Uspeo sam da ubacim u CD i sve je tu narezivanje ok,ali preko restarta nece da mi se aktivira diizanje sistema??

Citat: LoOdaK poslato Februar 22, 2017, 21:31:41 POSLE PODNE
Nisam siguran,nemoj me drzati za rijec, ali mislim da sam ja ovaj skinuo i nisam imao problema

https://thepiratebay.org/torrent/10092032/Windows_7_SP1_Ultimate_(32_Bit)

Error 502 greska linka il sta vec

Citat: SteXi.ılllı. poslato Februar 22, 2017, 21:34:30 POSLE PODNE
Ko jos koristi CD, zar ti ne bi bilo lakse da skines windows usb tool, napravis bootabilan usb, ubacis sistem na njega i tako dignes sistem? :D

Neki tut neesto prostije ?
Javi se fb ckopi


Nisi stavio 1st boot device na cd u biosu, zato nece


Link normalno radi,kakva greska??
CitatElectric Power is everywhere present in unlimited quantities and can drive the world's machinery without the need of coal, oil, gas, or any other of the common fuels!