KAZNE ZA POJEDINCE!!!

Započeo admin, Avgust 03, 2010, 00:19:17 PRE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 4 gostiju pregledaju ovu temu.

Neki ce dobro najebati, nisam sad imao vremena detaljno pregledati, ali sam proslijedio mail-ove od prijevoda chrisu, u par mailova koje sam preletio primjetio sam da su neki koristili google trasnlaate ili neki drugi translator u potpunosti, tako da im recenice nemaju veze s vezom, a fino smo rekli da se ne smije koristiti u te svrhe i da se ne prijavljujete ako ne znate engleski, kod koga ovo pronademo biti ce mu obrisan account.

Uzivajte...


ZicMortal


Haha, jucer sam slagao policu s uputama prevedenim na google translatoru. Nemguca misija, bacio upute u kos i isao po instinktu. Haha


RESPECT 4 EVER: John, GLC,bAndzi, Nikola, Sop, Zoki, Bruno_Venuti, Mele, Luka P,ExtremePower,Wang(neki kineski frajer)

NAJBOLJI CITATI:
Citat: [GF]Alive poslato Jun 24, 2010, 18:20:19 POSLE PODNE
Paizte ljud mozda je KayLoger! ! !
MOJI RADOVI:
[FS]Trofeji

Citat: Soprano poslato Avgust 03, 2010, 00:19:17 PRE PODNE
Some will be well-htm, I have now had time to thoroughly review it, but I forwarded the mail from the translation of Chris, in a couple of mails that I flew I noticed that some trasnlaate use google translator or some other completely, so that their sentences have nothing to do with embroidery, and fine, we said not to be used for these purposes and are not reported unless you know English, with whom I find this will be deleted his account.

Enjoy ..

Vidis da dobro radi i taj google prevoditelj :P

Citat: Dude poslato Avgust 03, 2010, 11:48:09 PRE PODNE
Citat: Soprano poslato Avgust 03, 2010, 00:19:17 PRE PODNE
Some will be well-htm, I have now had time to thoroughly review it, but I forwarded the mail from the translation of Chris, in a couple of mails that I flew I noticed that some trasnlaate use google translator or some other completely, so that their sentences have nothing to do with embroidery, and fine, we said not to be used for these purposes and are not reported unless you know English, with whom I find this will be deleted his account.

Enjoy ..

Vidis da dobro radi i taj google prevoditelj :P
Hehe da al google translate Squirell prevede vjeverica xD

Ja znam vjeveričji jezik xD.


RESPECT 4 EVER: John, GLC,bAndzi, Nikola, Sop, Zoki, Bruno_Venuti, Mele, Luka P,ExtremePower,Wang(neki kineski frajer)

NAJBOLJI CITATI:
Citat: [GF]Alive poslato Jun 24, 2010, 18:20:19 POSLE PODNE
Paizte ljud mozda je KayLoger! ! !
MOJI RADOVI:
[FS]Trofeji

Citat: LordShigi poslato Avgust 03, 2010, 12:00:23 POSLE PODNE
Ja znam vjeveričji jezik xD.

onda cu te zvat da mi prevodis sta ova moja vjeverica baljezga stalno ;)

Citat: Dude poslato Avgust 03, 2010, 12:30:54 POSLE PODNE
Citat: LordShigi poslato Avgust 03, 2010, 12:00:23 POSLE PODNE
Ja znam vjeveričji jezik xD.

onda cu te zvat da mi prevodis sta ova moja vjeverica baljezga stalno ;)
A da daj jednom sliku stavi da vidimo to cudo xD

Citat: Dude poslato Avgust 03, 2010, 12:30:54 POSLE PODNE
Citat: LordShigi poslato Avgust 03, 2010, 12:00:23 POSLE PODNE
Ja znam vjeveričji jezik xD.

onda cu te zvat da mi prevodis sta ova moja vjeverica baljezga stalno ;)

Sta imas je od rodenja pa je pripitomio, ili ju drzis u kavezu i bjezis cim skoci.


RESPECT 4 EVER: John, GLC,bAndzi, Nikola, Sop, Zoki, Bruno_Venuti, Mele, Luka P,ExtremePower,Wang(neki kineski frajer)

NAJBOLJI CITATI:
Citat: [GF]Alive poslato Jun 24, 2010, 18:20:19 POSLE PODNE
Paizte ljud mozda je KayLoger! ! !
MOJI RADOVI:
[FS]Trofeji

 

ma pitoma je, nosim ju u ruci bez problema... i vecinom je doma pustena iz kaveza, samo kablovi stradaju :D

ovdje malo kulira na slici...

Daj fakat sam ljubomoran, di si ju nabavio?


RESPECT 4 EVER: John, GLC,bAndzi, Nikola, Sop, Zoki, Bruno_Venuti, Mele, Luka P,ExtremePower,Wang(neki kineski frajer)

NAJBOLJI CITATI:
Citat: [GF]Alive poslato Jun 24, 2010, 18:20:19 POSLE PODNE
Paizte ljud mozda je KayLoger! ! !
MOJI RADOVI:
[FS]Trofeji

Sigurno pa imas vjevericu doma  :)  ;)

Da nebude samo offtopic:
Tko spava s djecom popisan se budi - pisac je zelio rec da nemozes radit s djecom (sto je-je,ima ih previse ovdje) i da na kraju dobro prodes,jedino te mogu shebat  ::)

u pet shopu prije skoro 3 godine... to je čileanska vjeverica, i nenormalno aktivna, spava samo 15 minuta dnevno... jede sve sto stigne, samo je problem sto su cijela vrsta dijabericari pa se mora pazit na hranu, a čokoladu najviše voli pa joj kupujem za dijabetičare...

Citat: Dude poslato Avgust 03, 2010, 13:36:51 POSLE PODNE
u pet shopu prije skoro 3 godine... to je čileanska vjeverica, i nenormalno aktivna, spava samo 15 minuta dnevno... jede sve sto stigne, samo je problem sto su cijela vrsta dijabericari pa se mora pazit na hranu, a čokoladu najviše voli pa joj kupujem za dijabetičare...


hahaahah znas one zezancije po DMU kad in0 kaze da ja imam ribicu a on papagaja xD sad cemo i tebe za vjevericu xD


btW google translator je smece kada mi treba nesto prevesti na francuski od njega nista :D