Tražim GameMode

Započeo Maxwellâ„¢, Februar 10, 2017, 11:36:28 PRE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 13 gostiju pregledaju ovu temu.

Citat: ##Wajtt## poslato April 07, 2019, 19:35:06 POSLE PODNE
Jel tesko download Athlone s' obzirom da je Arcane low edit cak sta vise bugged athlone mod?
Ne Ni blizu athlone.. Brte ovaj arcane sa slike imam sisteme dostave roba i sistem wl sa Balkan School

Pa kralju sve je sa interneta imali su slb skriptera naravno, sada kada bi naveo 15 skriptera ( naravno ja medju njima ) da zaista znaju nesto svi bi odma na mene kao kako smem da rankujem sebe a dobro znam koliko je nubova danas, arrow, belic, joey, optimus, ausllander, Kole.pwn, lynzi, sve su to nubovi a.k.a .ru .com skripteri :D
Respect: Bašovski, Captain Foux, Purda (sladak) and Harexe!



Citat: ##Wajtt## poslato April 07, 2019, 19:56:20 POSLE PODNE
Pa kralju sve je sa interneta imali su slb skriptera naravno, sada kada bi naveo 15 skriptera ( naravno ja medju njima ) da zaista znaju nesto svi bi odma na mene kao kako smem da rankujem sebe a dobro znam koliko je nubova danas, arrow, belic, joey, optimus, ausllander, Kole.pwn, lynzi, sve su to nubovi a.k.a .ru .com skripteri :D

Objasnio , ali svi znaju ko je ko tkd  :D :D :D




Give Honor To The One Who Deserve It






Ime GameModa: /


Vrsta GameModa: /


Nesto da dodate (nije obavezno): trazim neki gamemod sa autosalon ali da nije so clicktextdraw da je so dialog
hvala unapred

Ime GameModa: //


Vrsta GameModa: RP/RPG


Nesto da dodate (nije obavezno): Tražim neki mod koji je edit Balkan Extazy moda

Citat: Mugdim_Arnaut poslato April 10, 2019, 12:36:47 POSLE PODNE
Ime GameModa: //


Vrsta GameModa: RP/RPG


Nesto da dodate (nije obavezno): Tražim neki mod koji je edit Balkan Extazy moda

BExtazy by Greddy ili BExtazy koji je dozov ?




Give Honor To The One Who Deserve It






Citat: fqzy poslato April 07, 2019, 19:48:34 POSLE PODNE
Ne Ni blizu athlone.. Brte ovaj arcane sa slike imam sisteme dostave roba i sistem wl sa Balkan School
Arcane je edit tog moda, tj edit Black School-a koji je edit Mariove Zare koja je edit nekog Athlona pojma nemam vise, uglavnom, debilan je mod bolje skini athlone i radi njega.

Mnogo imaš ti još da jedeš kačamak.
skrr
Moj tutorijali: Bazilion indent warninga
WORK? : Smart Project 1.2 , Leskovacki Detmec, Rodjendanski  server


Penzionisani balkanski samp kripter


Citat: BIÄŒEZ KOL MI BUNTA poslato April 11, 2019, 10:11:52 PRE PODNE
Arcane je edit tog moda, tj edit Black School-a koji je edit Mariove Zare koja je edit nekog Athlona pojma nemam vise, uglavnom, debilan je mod bolje skini athlone i radi njega.
Ne sviÄ'a mi se prevelika dinamično st athlone..
Ali nema veze dobio sam skriptu Arcane Balkanije i Balkan premium.. Sve u jedan 😊😊.. Kako god hvala

#ROBY
#ONLINE !
----- NIKAD PORAZ SAMO LEKCIJA! -----


Ime GameModa: Neki dobar UP Mod, da nije pretrpan ni zbugan puno, da je dobar za edit.


Vrsta GameModa: UP, ne SA.


Nesto da dodate (nije obavezno): Unaprijed hvala.
• Sve sam u stanju da pustim da ide
Nisam od onih što svima se svide. •

Citat: Fojnica poslato April 12, 2019, 18:21:35 POSLE PODNE
Ime GameModa: Neki dobar UP Mod, da nije pretrpan ni zbugan puno, da je dobar za edit.


Vrsta GameModa: UP, ne SA.


Nesto da dodate (nije obavezno): Unaprijed hvala.
http://balkan-samp.com/forum/index.php?topic=128277.0

Ime GameModa: Neki dobar mod,da je unikatan i da nema puno bugova
Vrsta GameModa: UP,RP
Nesto da dodate (nije obavezno): Unaprijed hvala.