Tražim GameMode

Započeo Maxwellâ„¢, Februar 10, 2017, 11:36:28 PRE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

ivoysi i 7 gostiju pregledaju ovu temu.

Ime GameModa: Balkania Roleplay/Balkan Premium


Vrsta GameModa: RP


Nesto da dodate (nije obavezno): Bilo koja verzija...
[/quote]

Citat: fqzy poslato Februar 13, 2019, 23:21:31 POSLE PODNE
Ime GameModa: Balkania Roleplay/Balkan Premium


Vrsta GameModa: RP


Nesto da dodate (nije obavezno): Bilo koja verzija...
Nema za skinut.

Ime GameModa: Xeptic iz 2015te
Vrsta GameModa: RP
Nesto da dodate (nije obavezno):  Ako neko ima molim da posalje!

[Filterscript] Simple Treasure Hunt
[Filterscript] Sistem pecanja
[Filterscript] Meditacija
[Filterscript] Molitva
[Include] Alarm
[Include] Posao Taxi

Ime GameModa: Svejedno


Vrsta GameModa: //


Nesto da dodate (nije obavezno): Treba mi neki gamemode zasnovan na 0.3DL verziji SAMP-a

Ime GameModa: Last Step
Vrsta GameModa: RP
Nesto da dodate(nije obavezno):  Ako moze mod da nemam ovaj problem [nzm u cemu je problem]


Citat: Maksimovic97 poslato Februar 17, 2019, 14:28:02 POSLE PODNE
Ime GameModa: Last Step
Vrsta GameModa: RP
Nesto da dodate(nije obavezno):  Ako moze mod da nemam ovaj problem [nzm u cemu je problem]


https://www.sendspace.com/file/i0cjl2
Just leave me alone i know what i'm doing

Ime GameModa: Malo je cudno ali trazim svoj mod Veronica Project posto sam dobio novi laptop na starom je bio mod i on je crkao ( laptop naravno ) haha i sada trazim ako ima neko skinut mod posto zelim da nastavim rad na njemu a DL sa sendspace je ne znam iz kog razloga uklonjen


Vrsta GameModa: RPG ( 75% ) finished


Nesto da dodate (nije obavezno): Ako ima neko nek mi posalje puno bi mi znacilo il ako zna neki nacin kako da povratim dl sa sendspace-a

-Trazim neki gm dm server slican cikagu ili benksu tako da ima 1 v 1  2 v 2 arene admin komande vip i tjt ako neko nadje nek mi posalje ovde

Ime GameModa: CroHerze by Dimi


Vrsta GameModa: RPG


Nesto da dodate (nije obavezno): U originalnoj temi od CH-a by Dimi ima download link koji ne redi. Molit cu da mi ne saljete neku modificiranu vererziju tog GM-a nego bas da je originalan. Hvala!

Ime GameModa: NK 3.3.1 (Nova Kuca v3.3.1)


Vrsta GameModa: RPG


Nesto da dodate (nije obavezno): Treba mi cisti NK v3.3.1 bez zrna edita i SL...Nema veze sto je zbagan REG/LOG i sto zaledi komp jednostavno to znam fixati u par koraka :D Ako neko ima neka mi posalje :D

Ime GameModa: Svejedno
Vrsta GameModa: RP
Nesto da dodate (nije obavezno): Neki stari mod,slican kao Gta RP,ja trazim al ne mogu nadjem :D

Ime GameModa: Ultimate Project


Vrsta GameModa: RPG / DM


Nesto da dodate (nije obavezno): Postoji jedan na Gamemode skriptama ali taj je uklonjen na zahtev vlasnika, ako neko ima da mi posalje DL link, bio bih mu zahvalan..

Ime GameModa: CityOfAngels v12
Vrsta GameModa: RP
Nesto da dodate (nije obavezno): Treba mi COA v12,onaj koji je objavljen,ali ne radi DL,ako neko ima da upload nek posalje,HITNO JEEE

Citat: mario133 poslato Februar 18, 2019, 22:30:45 POSLE PODNE
Ime GameModa: CroHerze by Dimi


Vrsta GameModa: RPG


Nesto da dodate (nije obavezno): U originalnoj temi od CH-a by Dimi ima download link koji ne redi. Molit cu da mi ne saljete neku modificiranu vererziju tog GM-a nego bas da je originalan. Hvala!
Ljudi pls ima li neko?

Citat: mario133 poslato Februar 22, 2019, 22:29:13 POSLE PODNE
Ljudi pls ima li neko?

Izvini brate nedavno sam imao.. Ali oborio sistem na kompu..
:/