Tražim GameMode

Započeo Maxwellâ„¢, Februar 10, 2017, 11:36:28 PRE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

ivoysi i 9 gostiju pregledaju ovu temu.

Citat: iamcoaDe poslato Avgust 25, 2023, 20:08:27 POSLE PODNE
ajde ne gubi se vise..
sabac ceo od droge beo
"Everybody talks and everybody listens, but somehow its always the truth that comes up missing"

Citat: Wizzard1 poslato Avgust 31, 2023, 00:17:13 PRE PODNE
koje ti znanje imas?


Citat: realnaith poslato Avgust 25, 2023, 17:33:01 POSLE PODNE
Kokain
ideš mi na ku**c znaš kako , koji ti je k**ac svako ko metne nešto ti se tu nešta debilizuješ kokain ovo ono druže ...

Citat: -__- poslato Avgust 25, 2023, 22:20:35 POSLE PODNE
ideš mi na ku**c znaš kako , koji ti je k**ac svako ko metne nešto ti se tu nešta debilizuješ kokain ovo ono druže ...

Ipak je Heroin

Citat: -__- poslato Avgust 25, 2023, 22:20:35 POSLE PODNE
ideš mi na ku**c znaš kako , koji ti je k**ac svako ko metne nešto ti se tu nešta debilizuješ kokain ovo ono druže ...
ti si decko glup ko kurac...
"Everybody talks and everybody listens, but somehow its always the truth that comes up missing"

Citat: Wizzard1 poslato Avgust 31, 2023, 00:17:13 PRE PODNE
koje ti znanje imas?

Citat: Detth poslato Avgust 25, 2023, 22:30:37 POSLE PODNE
ti si decko glup ko kurac...
Nije on glup vec vas dvoje obolelih gde su admini da sankcionisu ovakva ponasanja sami sebe gurate u govna


Sta se lozite... shvatate li da je forum otisao u kurac bas zbog vas dece, naithen je deceniju ovdje jebe vas u mozak a vi se palite samim tim pokazujete koliki ste kanceri bez grama mozga.

Citat: iamcoaDe poslato Avgust 26, 2023, 10:52:23 PRE PODNE
ti mu nesto reci :D
Decko nisam ni ja za pohvale cak se u nekim trenutcima ponasam i gore ali si ti retard teski.
"Everybody talks and everybody listens, but somehow its always the truth that comes up missing"

Citat: Wizzard1 poslato Avgust 31, 2023, 00:17:13 PRE PODNE
koje ti znanje imas?

Citat: Detth poslato Avgust 26, 2023, 22:04:48 POSLE PODNE
Sta se lozite... shvatate li da je forum otisao u kurac bas zbog vas dece, naithen je deceniju ovdje jebe vas u mozak a vi se palite samim tim pokazujete koliki ste kanceri bez grama mozga.
Decko nisam ni ja za pohvale cak se u nekim trenutcima ponasam i gore ali si ti retard teski.
Takve degene treba banovati dozivotno kao sto si ti i pojedinci. Pravite se kao da ste vi neko i nesto mjk..Lepi pozdrav imas od mene Deth! ;)

Citat: iamcoaDe poslato Avgust 27, 2023, 12:48:31 POSLE PODNE
Takve degene treba banovati dozivotno kao sto si ti i pojedinci. Pravite se kao da ste vi neko i nesto mjk..Lepi pozdrav imas od mene Deth! ;)
Za tebe je naithen tata decko stariji puno na forumu je duze nego sto ti postojis... Normalno da ce se zajebavat kad ste vi kanceri i ne shvatate sprdnju. A ja imam svoj status ljude koji me postuju a sta ti imas? bolest mozga i degenske komplekse ono drzi se samp nije za tebe nikakav oblik konverzacije.
"Everybody talks and everybody listens, but somehow its always the truth that comes up missing"

Citat: Wizzard1 poslato Avgust 31, 2023, 00:17:13 PRE PODNE
koje ti znanje imas?

Citat: Detth poslato Avgust 27, 2023, 15:07:09 POSLE PODNE
Za tebe je naithen tata decko stariji puno na forumu je duze nego sto ti postojis... Normalno da ce se zajebavat kad ste vi kanceri i ne shvatate sprdnju. A ja imam svoj status ljude koji me postuju a sta ti imas? bolest mozga i degenske komplekse ono drzi se samp nije za tebe nikakav oblik konverzacije.

Ko tebe postuje jadan ti a i taj tvoj status je zabrinjavajuci a to sto si mozda stariji od vecine ne cini te pametnim jadan ti sa svojim zivotom...

Citat: Roxy poslato Avgust 29, 2023, 16:07:59 POSLE PODNE
Ko tebe postuje jadan ti a i taj tvoj status je zabrinjavajuci a to sto si mozda stariji od vecine ne cini te pametnim jadan ti sa svojim zivotom...
brate moj svi ste vi ovdje zabrinjavajuci koi kruac se loyite... svjestan si da zajebajem, valjda jesi...
"Everybody talks and everybody listens, but somehow its always the truth that comes up missing"

Citat: Wizzard1 poslato Avgust 31, 2023, 00:17:13 PRE PODNE
koje ti znanje imas?

Citat: Detth poslato Avgust 29, 2023, 22:21:20 POSLE PODNE
brate moj svi ste vi ovdje zabrinjavajuci koi kruac se loyite... svjestan si da zajebajem, valjda jesi...
shvatamo da se loyimo

Ime GameModa: Svejedno
Vrsta GameModa: RolePlay / RPG
Nesto da dodate(nije obavezno): Neki dobar edit zentorno roleplay

Citat: Spaska poslato Avgust 30, 2023, 13:13:12 POSLE PODNE
Ime GameModa: Svejedno
Vrsta GameModa: RolePlay / RPG
Nesto da dodate(nije obavezno): Neki dobar edit zentorno roleplay

https://balkan-samp.com/forum/index.php?topic=144358.0