Survival Instinct v1.3.1 - Kratki pregled clanova i clan ratova

Započeo T.Pain, Februar 09, 2017, 12:52:22 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Clanovi i Clan ratovi


Nakon updejta 1.3 na server su ubaceni clanovi i clan ratovi. Clan se moze napraviti tako sto u Safezone Marketu mozete ga kupiti za gold (potreban skor za kupovinu je 60, za sada) Nakon sto ste kupili klan vi ste tier 0 (tj. leader) i onda mozete zvati ljude u clan, izbacivati ih iz klana, davati unapredjenja clanovima clana, napraviti clan bazu i naravno ratovati za clan teritorije!
Trenutni princip ratovanja je takav da pet igraca mora doci u teritoriju, biti udaljen od vec napravljenih baza i zapoceti preuzimanje sa komandom /turf.
Ni jedan od 5 igraca ne smije da pogine u procesu osvajanja i ne smije da se odmakne dalje od 20 metara, u suprotnom osvajanje teritorije je neuspjesno i ponovo mozete napasti za 30 minuta! Ukoliko teritoriju uspjesno osvojite niko je ne moze napasti sledeci 1 sat! I vi mozete da iskoristite resurse te teritorije za to vrijeme! Za svaku osvojenu teritoriju clan dobija 250 poena koje moze koristiti za izgradnju clan baze, mjenjanje clan imena i clan boje. Mozete pogledati kratki video balkanskog clana kako osvaja teritorije dole ispod!
Video:


• T.Pain •

|Bivsi glavni RG:RP Maper|
|Survival Instinct Admin lvl 4 i Maper|







Dobro je ovo , predobro ali vam je antičit malo glup zdimio sam bananu 2 puta 8) 8)
-propo-



Interesantno, mozete li mi dati malo vise informacija o serveru i o vrsti moda?  :)

Citat: Rile Don poslato Februar 09, 2017, 22:00:00 POSLE PODNE
Interesantno, mozete li mi dati malo vise informacija o serveru i o vrsti moda?  :)

Naravno evo ti link njegovog opisa, http://balkan-samp.com/forum/index.php?topic=108380.0
Samo odmah da ti kazem, a i svima ostalima najbolje je da sacekate 1-2 dana pa udjete na server. Jer trenutno imamo veliki bug pa se jedva moze igrati na serveru.

• T.Pain •

|Bivsi glavni RG:RP Maper|
|Survival Instinct Admin lvl 4 i Maper|