UCP (User Control Panel) 0.1b

Započeo John, Avgust 01, 2010, 22:15:21 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 5 gostiju pregledaju ovu temu.

Eto da se i ja pohvalim jednom  :)

Znaci vec 2 dana drmam po htmlu, css-u, phpu i javascripti tako da sam se danas napokon pokrenuo i krenuo raditi ono sto dugo vec imam u planu a nikako da sam dosao do toga:

http://i27.tinypic.com/2ns6jw4.jpg

Osnovne funkcije ima, ovo gore su drop down menui radjeni preko cssa i zasad ima najosnovnije funkcije kako cu napredovat postat cu vise slika.

Pozdrav!

napomena: radjen je od 0,  ideju za footer sam pokupio od onog ucpa releasanog na samp forumu
napomena2: banner je placeholder radjen u paintu tako da se ne obazirete na to
Poslednja Izmena: Avgust 01, 2010, 22:21:56 POSLE PODNE od John


Koristis Mysql na kojem mozes kreirat racun i preko foruma i servera.Podaci za server i forum se citaju iz jedne baze.Oduvjek volim Mysql <3

[NUDIM ]
Gang-Rush server TDM besplatno


Veoma simpaticno i zapetljano za uradit :D


Svaka čast Doe na trudu i radu koji si potrošio na ovaj UCP

John kako napreduje ovo?

[NUDIM ]
Gang-Rush server TDM besplatno


Nije ovo tolko tesko napraviti nego je dosadno. Ja to mislim napravizi za svoj server tako da bi admini mogli upravljati serverom bez da su na njemu. A igraci bi mogli uzimati nekakve iteme preko coin systema itd.. BTW. Jako lijepo John.

THATS WHY I LIKE MYSQL!!!


RESPECT 4 EVER: John, GLC,bAndzi, Nikola, Sop, Zoki, Bruno_Venuti, Mele, Luka P,ExtremePower,Wang(neki kineski frajer)

NAJBOLJI CITATI:
Citat: [GF]Alive poslato Jun 24, 2010, 18:20:19 POSLE PODNE
Paizte ljud mozda je KayLoger! ! !
MOJI RADOVI:
[FS]Trofeji

Citat: pliva♫♪ poslato Avgust 05, 2010, 23:59:37 POSLE PODNE
John kako napreduje ovo?

u principu login / logout i neke sitne funkcije su postavljene, sad kad dovrsim login sa cookiesima ide ajax (update samo dijelova stranica) i neke sitnice u javascripti tipa dorada navigation menua, danas cu nove slike puknut gore.

Ovo radis za relese, prodaju ili osobne svrhe. Jer mislim da bi se mogle dobre pare dobiti za ovo.


RESPECT 4 EVER: John, GLC,bAndzi, Nikola, Sop, Zoki, Bruno_Venuti, Mele, Luka P,ExtremePower,Wang(neki kineski frajer)

NAJBOLJI CITATI:
Citat: [GF]Alive poslato Jun 24, 2010, 18:20:19 POSLE PODNE
Paizte ljud mozda je KayLoger! ! !
MOJI RADOVI:
[FS]Trofeji


Svaka cast na trudu ;).

To ti skriptas sebi za gust ili imas neke planove s tim modom (naravno i ovim UCP koji ide uz njega)?

Citat: John poslato Avgust 06, 2010, 17:30:42 POSLE PODNE
Uz to ide i mod  :)

Pa normalno da ide jer inace nebi mogao pristupidi podatcima ali sto ces s tim, prodati ilis to?


RESPECT 4 EVER: John, GLC,bAndzi, Nikola, Sop, Zoki, Bruno_Venuti, Mele, Luka P,ExtremePower,Wang(neki kineski frajer)

NAJBOLJI CITATI:
Citat: [GF]Alive poslato Jun 24, 2010, 18:20:19 POSLE PODNE
Paizte ljud mozda je KayLoger! ! !
MOJI RADOVI:
[FS]Trofeji

Citat: LordShigi poslato Avgust 06, 2010, 17:51:10 POSLE PODNE
Citat: John poslato Avgust 06, 2010, 17:30:42 POSLE PODNE
Uz to ide i mod  :)

Pa normalno da ide jer inace nebi mogao pristupidi podatcima ali sto ces s tim, prodati ilis to?

sve bi se dalo prilagodit drugom modu na to sam mislio, ali kazem da ce uz ovo ici mod radjen od 0, a sta cu s njim cu jos vidjeti.


EDIT 7.8.2010: neku gresku javlja kad probam postati, pa evo edit sa jednom slikom koja sadrzi novu navigaciju:

http://i34.tinypic.com/2m3nrxs.png

znaci na tome radi login normalan, login sa cookiesima i upravo sam implementirao na login re captchu, pa kad to uredim postat cu i tu sliku.

EDIT 8.8.2010: eto novi login box uradjen danas:

http://i36.tinypic.com/34ec2on.jpg
Poslednja Izmena: Avgust 08, 2010, 21:14:03 POSLE PODNE od John

Super..


RESPECT 4 EVER: John, GLC,bAndzi, Nikola, Sop, Zoki, Bruno_Venuti, Mele, Luka P,ExtremePower,Wang(neki kineski frajer)

NAJBOLJI CITATI:
Citat: [GF]Alive poslato Jun 24, 2010, 18:20:19 POSLE PODNE
Paizte ljud mozda je KayLoger! ! !
MOJI RADOVI:
[FS]Trofeji