AfterEffects Showreel

Započeo LordShigi, Avgust 01, 2010, 13:21:28 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 9 gostiju pregledaju ovu temu.

Ima koga ovdje da radi u AF pa da malo stavi svoje radove. Ocu malo vidjeti ideje. Pocetnik sam ovo mi je prvi rad:

Moj prvi rad u AF-u


RESPECT 4 EVER: John, GLC,bAndzi, Nikola, Sop, Zoki, Bruno_Venuti, Mele, Luka P,ExtremePower,Wang(neki kineski frajer)

NAJBOLJI CITATI:
Citat: [GF]Alive poslato Jun 24, 2010, 18:20:19 POSLE PODNE
Paizte ljud mozda je KayLoger! ! !
MOJI RADOVI:
[FS]Trofeji


Moze download link od AFa i kak se to radi to mi treba.
Little Devil will burn you

Ja s torrenta skinuo master collection CS5. Privatnih tak da ti nemogu dati link.


RESPECT 4 EVER: John, GLC,bAndzi, Nikola, Sop, Zoki, Bruno_Venuti, Mele, Luka P,ExtremePower,Wang(neki kineski frajer)

NAJBOLJI CITATI:
Citat: [GF]Alive poslato Jun 24, 2010, 18:20:19 POSLE PODNE
Paizte ljud mozda je KayLoger! ! !
MOJI RADOVI:
[FS]Trofeji

ja imam extendet version i nemogu naci to :(

======ஜ۩۞۩ஜ======
â—,,███â–"â–' FucK oFFâ–'â–"███►
======ஜ۩۞۩ஜ======



:D Fala kurcu imamo i nekih pametnih ljudi na forumu :D

Posjetite:
TUTORIALS 4 ALL NA HRVATSKOM









Ne extended collection photoshop. Nego CS5 master collection, svi adobeovi Creative Suite 5 programi.


RESPECT 4 EVER: John, GLC,bAndzi, Nikola, Sop, Zoki, Bruno_Venuti, Mele, Luka P,ExtremePower,Wang(neki kineski frajer)

NAJBOLJI CITATI:
Citat: [GF]Alive poslato Jun 24, 2010, 18:20:19 POSLE PODNE
Paizte ljud mozda je KayLoger! ! !
MOJI RADOVI:
[FS]Trofeji

nastoe

Ja radim na AE vec 2.5 god. znam pisati njegov "skripterski jezik" znam ti vecinom sve raditi ali najvise sa HD kamerama imam ti preko 16 GB power efekta znaci eksplozija svaceg vrijednog preko 1500$

Citat: ExtremePower poslato Avgust 02, 2010, 11:12:02 PRE PODNE
Ja radim na AE vec 2.5 god. znam pisati njegov "skripterski jezik" znam ti vecinom sve raditi ali najvise sa HD kamerama imam ti preko 16 GB power efekta znaci eksplozija svaceg vrijednog preko 1500$
,
aj postaj nesto :D

======ஜ۩۞۩ஜ======
â—,,███â–"â–' FucK oFFâ–'â–"███►
======ஜ۩۞۩ஜ======



:D Fala kurcu imamo i nekih pametnih ljudi na forumu :D

Posjetite:
TUTORIALS 4 ALL NA HRVATSKOM









nastoe

Vjeruj mi da hocu samo da dodem u ZG sad u sri/cet postat cu neke logo, intro tutove samo da uhvatim malo vremena ;)

aj sad molim te das mi neki drugi after effect program jer ovaj od adobea je los :D tj neradi mi :(

======ஜ۩۞۩ஜ======
â—,,███â–"â–' FucK oFFâ–'â–"███►
======ஜ۩۞۩ஜ======



:D Fala kurcu imamo i nekih pametnih ljudi na forumu :D

Posjetite:
TUTORIALS 4 ALL NA HRVATSKOM









OMFG, ovo tvoje sto si sad izjavio necu ni komentirati. A ti Extrem mi daj nekakve tutove osim ovih na VideoCopilotu. Super su ali jos malo preteski za mene. I prepostavljam da nisi kupovao efekte a?


RESPECT 4 EVER: John, GLC,bAndzi, Nikola, Sop, Zoki, Bruno_Venuti, Mele, Luka P,ExtremePower,Wang(neki kineski frajer)

NAJBOLJI CITATI:
Citat: [GF]Alive poslato Jun 24, 2010, 18:20:19 POSLE PODNE
Paizte ljud mozda je KayLoger! ! !
MOJI RADOVI:
[FS]Trofeji

Evo ja sam skinio i instalira AE...E sad bi mi trebali tutoriali...Ako neko zna neku stranicu nek mi da plsss...

nastoe

Citat: LordShigi poslato Avgust 02, 2010, 18:43:47 POSLE PODNE
OMFG, ovo tvoje sto si sad izjavio necu ni komentirati. A ti Extrem mi daj nekakve tutove osim ovih na VideoCopilotu. Super su ali jos malo preteski za mene. I prepostavljam da nisi kupovao efekte a?
Naravno da nisam hahahahahhaha
Citat: [SB]ƧΛЯMΛ poslato Avgust 02, 2010, 19:12:29 POSLE PODNE
Evo ja sam skinio i instalira AE...E sad bi mi trebali tutoriali...Ako neko zna neku stranicu nek mi da plsss...
videocopilot.net meni je trebalo 1 god. aktivnog ucenja da sam naucio SVE raditi

Tnx extreme...
Nego kad napravim sve u sta trebam exportat ?

Znacis kompoziciju i ides u Composition>Add to render que i tamo odaberes u koji format oces.


RESPECT 4 EVER: John, GLC,bAndzi, Nikola, Sop, Zoki, Bruno_Venuti, Mele, Luka P,ExtremePower,Wang(neki kineski frajer)

NAJBOLJI CITATI:
Citat: [GF]Alive poslato Jun 24, 2010, 18:20:19 POSLE PODNE
Paizte ljud mozda je KayLoger! ! !
MOJI RADOVI:
[FS]Trofeji