Prva mapana kuca :)

Započeo TGM, Januar 31, 2017, 22:17:22 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.



Posto si pocetnik 10/10


bilo je lijepo dok je trajalo.


Lijepa mapa rodjo iako je radis 3 dana ;D
:)


Da si stavio kodove,sigurno bih je stavio na mom serveru.Ovo je odlicno za pocetnika :D 8) 8)

47

*

Super ti je za prvi put, trebao si vidjet moju prvu mapu xd

@KALASNIKOV  svi znamo da si ti bot tako da suti :D <3
Brate ovo ti je vise kao organizacija,ali ako si pocetnik zelim ti srecan rad i posjeti vise www.balkan-samp.com :D
"Nije smrt ono što je užasno, već životi koje ljudi žive ili ne žive do svoje smrti. Oni ne poštuju svoje živote, oni pišaju po njima. Ružno izgledaju, ružno govore, ružno hodaju. Pusti im veliku muziku i oni je neće čuti. Većina ljudskih smrti je obična prevara. Ništa tu nije ostalo da umre"


Ako je prva mapa 10/10 imas stvarno smisla.

Mapa je extra,al lokacija kur*ina!
Mapper since 2k13.

Ne valja lokacija a dobra je za prvi put
"Nije smrt ono što je užasno, već životi koje ljudi žive ili ne žive do svoje smrti. Oni ne poštuju svoje živote, oni pišaju po njima. Ružno izgledaju, ružno govore, ružno hodaju. Pusti im veliku muziku i oni je neće čuti. Većina ljudskih smrti je obična prevara. Ništa tu nije ostalo da umre"

Citat: TazManiaX poslato Februar 08, 2017, 16:24:08 POSLE PODNE
@KALASNIKOV  svi znamo da si ti bot tako da suti :D <3
Brate ovo ti je vise kao organizacija,ali ako si pocetnik zelim ti srecan rad i posjeti vise www.balkan-samp.com :D

Citat: TazManiaX poslato Februar 11, 2017, 12:01:43 POSLE PODNE
Ne valja lokacija a dobra je za prvi put
@TazManiaX gledaj ba nekad jesil' 2x komentarisao... :D Moj IG mod si 3-4x komentarisao... ;D

Sakupljam poatove hahah salim se brt zaboravio sam da sab 2x a onaj tvoj mod dobar pa moram haha
"Nije smrt ono što je užasno, već životi koje ljudi žive ili ne žive do svoje smrti. Oni ne poštuju svoje živote, oni pišaju po njima. Ružno izgledaju, ružno govore, ružno hodaju. Pusti im veliku muziku i oni je neće čuti. Većina ljudskih smrti je obična prevara. Ništa tu nije ostalo da umre"