[VB] Sitrus Browser

Započeo xsar.p, Januar 29, 2017, 18:40:17 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Pozdrav. Ovo je do sada moj treci program i idalje imam problema sa fullscreenom. (ako mi to neko moze objasnit, neka se javi u pm)
Eh sada, ovo je Browser, Tacnije Sitrus Browser (Random ime)

Slike: http://noobot.info/uploader/image.php?di=JOOQ, http://noobot.info/uploader/image.php?di=A2HC, http://noobot.info/uploader/image.php?di=8YVG
Poslednja Izmena: Januar 29, 2017, 18:46:40 POSLE PODNE od SejnurHD
Oduvek sam se pitao:
"Zbog cega se ljudi toliko brinu jedni za druge?",
"Zasto ljudi daju sve od sebe da usrece neku osobu?"

Najjednostavnije receno brinu se jer vole tu osobu celim svojim srcem,
daju sve od sebe da je usrece zbog toga sto ne zele da je ikada vide tuznom ili rasplakanom.
#xsarnaaparatima..


Citat: GaZzDa 2901 poslato Januar 29, 2017, 18:43:55 POSLE PODNE
Zanimljivo, pohvale za trud.  :D
Tnx, inace sad cu ga edit, jer sam sredio fullscreen :)
Oduvek sam se pitao:
"Zbog cega se ljudi toliko brinu jedni za druge?",
"Zasto ljudi daju sve od sebe da usrece neku osobu?"

Najjednostavnije receno brinu se jer vole tu osobu celim svojim srcem,
daju sve od sebe da je usrece zbog toga sto ne zele da je ikada vide tuznom ili rasplakanom.
#xsarnaaparatima..

Sve je ovo lepo sto radis ali odvoji malo vise vremena i ubaci neke cool stvari. :D
Ne kazem da su losi programi sto radis ali manje-vise ovo retko ko da ce koristiti... Odvojis vise vremena i mozda se neko zainteresuje ;)



Citat: MegatroNâ,,¢ poslato Januar 29, 2017, 18:45:04 POSLE PODNE
Sve je ovo lepo sto radis ali odvoji malo vise vremena i ubaci neke cool stvari. :D
Ne kazem da su losi programi sto radis ali manje-vise ovo retko ko da ce koristiti... Odvojis vise vremena i mozda se neko zainteresuje ;)

Inace, ja sam pravi pocetnik, pokusacu nesto drukse da sredim :D
Oduvek sam se pitao:
"Zbog cega se ljudi toliko brinu jedni za druge?",
"Zasto ljudi daju sve od sebe da usrece neku osobu?"

Najjednostavnije receno brinu se jer vole tu osobu celim svojim srcem,
daju sve od sebe da je usrece zbog toga sto ne zele da je ikada vide tuznom ili rasplakanom.
#xsarnaaparatima..

Citat: MegatroNâ,,¢ poslato Januar 29, 2017, 18:45:04 POSLE PODNE
Sve je ovo lepo sto radis ali odvoji malo vise vremena i ubaci neke cool stvari. :D
Ne kazem da su losi programi sto radis ali manje-vise ovo retko ko da ce koristiti... Odvojis vise vremena i mozda se neko zainteresuje ;)

To i ja nesto razmisljam. U redu je da vjezbas sa jednostavnim i jasnim stvarima, ali kada se vec cimas da objavljujes ubaci nesto zanimljivo :D
Eto mozes na fazon Chroma probati ubaciti neku igricu kada nema konekcije. Samo prijedlog, koliko je ostvariv, ne znam.
KOPAJ KRIPTOVALUTU TELEFONOM! >>> SAZNAJ VIŠE <<<
POČNI RADITI KAO PREDAVAČ ENGLESKOG JEZIKA! >>> SAZNAJ VIŠE <<<

Citat: TheToretto poslato Januar 29, 2017, 18:48:43 POSLE PODNE
Citat: MegatroNâ,,¢ poslato Januar 29, 2017, 18:45:04 POSLE PODNE
Sve je ovo lepo sto radis ali odvoji malo vise vremena i ubaci neke cool stvari. :D
Ne kazem da su losi programi sto radis ali manje-vise ovo retko ko da ce koristiti... Odvojis vise vremena i mozda se neko zainteresuje ;)

To i ja nesto razmisljam. U redu je da vjezbas sa jednostavnim i jasnim stvarima, ali kada se vec cimas da objavljujes ubaci nesto zanimljivo :D
Eto mozes na fazon Chroma probati ubaciti neku igricu kada nema konekcije. Samo prijedlog, koliko je ostvariv, ne znam.
Pokusacu da sredim sa nekim tabovima
Oduvek sam se pitao:
"Zbog cega se ljudi toliko brinu jedni za druge?",
"Zasto ljudi daju sve od sebe da usrece neku osobu?"

Najjednostavnije receno brinu se jer vole tu osobu celim svojim srcem,
daju sve od sebe da je usrece zbog toga sto ne zele da je ikada vide tuznom ili rasplakanom.
#xsarnaaparatima..

Lepo uradjeno i ovo!

Sto su rekli ovi jarani gore, pokusaj nesto zanimljivo uraditi :)

Citat: Dᴇᴘᴀʏâ,,¢ poslato Januar 29, 2017, 19:18:25 POSLE PODNE
Lepo uradjeno i ovo!

Sto su rekli ovi jarani gore, pokusaj nesto zanimljivo uraditi :)
samo rejv i debele zene

pohvale za ulozen trud, bice sve bolje i bolje


Ekstra je ovo, barem za mene bota koji ne zna nista drugo nego kalkulator napravit  :D  :D
CitatElectric Power is everywhere present in unlimited quantities and can drive the world's machinery without the need of coal, oil, gas, or any other of the common fuels!




Ni meni nije jasno to za fullscreen tj. nemam ideju kako bih mogao izvesti. Jesi skontao ti kako uraditi? Ako jesi de na pm da mi objasnis
CitatElectric Power is everywhere present in unlimited quantities and can drive the world's machinery without the need of coal, oil, gas, or any other of the common fuels!