[TD] Roseville RolePlay TD-ovi

Započeo MirsoN, Januar 04, 2017, 23:48:07 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Tu sam večeras da Vam predstavim TDove sa Roseville RolePlay servera, naime koristimo kao izvorni mod Lospions i to odmah stavljamo na znanje svima da poslije ne bi bilo prozivanja (greškica sa centriranjem TDova zlata i banke riješeno). Ukoliko ste voljni na link i lajkovati našu facebook stranicu to možete učiti ovdje: Roseville FaceBook Page









HD Slika TDova: http://i.imgur.com/9DZYHdU.jpg[/i]

Ekstra je 10/10 ,jedino sto bih uradio jos tu je da stavim neku pozadinu gde su td-ovi za banku i zlato ovako malo bode oci ali odlicno

Citat: Maxwellâ,,¢ poslato Januar 04, 2017, 23:51:03 POSLE PODNE
Ekstra je 10/10 ,jedino sto bih uradio jos tu je da stavim neku pozadinu gde su td-ovi za banku i zlato ovako malo bode oci ali odlicno

Hvala, malo mislim da bi bilo ružno da postavim pozadinu prevelika bi bila tako da nekako ljepše malo za izgled je ovako svakako hvala još jednom :D

Kao sto @Maxwellâ,,¢ kaze ekstra je al to bode u oci pa radije ih stavi da ti budu kraj onog skina u kutu po meni ljepse bi to bilo kao Skin i onda pare/zlato... nekako jebenije


Citat: Hacker1337 poslato Januar 05, 2017, 00:08:26 PRE PODNE
Kao sto @Maxwellâ,,¢ kaze ekstra je al to bode u oci pa radije ih stavi da ti budu kraj onog skina u kutu po meni ljepse bi to bilo kao Skin i onda pare/zlato... nekako jebenije
Nebi islo bas pored skina jer ima minimap pa bas i ne ide, svakako hvala.

Citat: Andrijevicâ,,¢ poslato Januar 05, 2017, 00:11:14 PRE PODNE
Lepo, veoma
Hvala, hvala.

47

*





Propali yub admin a sad skripter auu,salim se lepo brate  :D


Citat: Noki poslato Januar 05, 2017, 10:28:54 PRE PODNE
Propali yub admin a sad skripter auu,salim se lepo brate  :D

Jedan od najboljih admina i jedan koji je najviše uradio za njih a nisu gledali pa su jbg propali :D

Svakako hvala brt :D